son dakika haberleri

Son dakika van haberleri için bağlı kalın

Van’da ki olayları haberlerine taşırken ki başarısı kaliteli başta Vanlı vatandaşlar olmak üzere çok fazla kişinin dikkatini ve ilgisini çekti.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
  Son dakika van haberleri için bağlı kalın
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.06.2020  14:11:00 eklendi.

Yerel haberler yazılarak açılan Van haber yerel haber yapan birçok siteden daha çok tercih ediliyor. Bu tercih edilmesini geniş çalışma kadro ve deneyim sahibi bilgisi yüksek editör ekibine borçlu olduğu söylenebilir. Van’da ki olayları haberlerine taşırken ki başarısı kaliteli başta Vanlı vatandaşlar olmak üzere çok fazla kişinin dikkatini ve ilgisini çekti. Bu ilgi sitenin yöneticilerine moral olurken yöneticiler çalışma ekibini Türkiye çapında genişletme kararı aldı.

 

Türkiye çapında kurulmuş haber alma ekibi ile aynı Van’ın ara sokaklarında haberleri araştırıyormuş gibi Türkiye’nin ara sokaklarında haberleri araştırmaya başlayan ekip doğru ve hızlı haberler yapmaya başladı. Türkiye çapında haber yapan sitelerle yarışmaya başlayan Van gazetesi yaptığı kaliteli, tarafsız, doğru ve güncel haberler sayesinde onlarında üstünde başarı ve almaya başladı.

 

En son ki çalışma ekibini büyütme işinden sonra artık Dünya çapında haberler yapmaya başlayan Van haber sitesi Dünya’ da yaşanan olayları sanki arka bahçesinde olmuşçasına kısa sürede ve en doğru şekilde öğrenip bunları uzman editör ekibiyle tarafsız biçimde haber olarak yazıya dökmeyi başarmıştır. Dünya’da özellikle merak edilen konularda uzman ekipleriyle hazırladıkları özel haberler sayesinde merakları sona erdirebileceği söylenebilir.

 

Van gazetesi sağlık kategorisinde, sağlık konusunda insanları bilinçlendirebilecek haberlere yer vermektedir. Hastalıklarla mücadele etmiş kişilerin mücadelelerini sizlere göstererek umudun asla kaybedilmeyen bir şey olduğunu açık ve net şekilde gösteriyor. Yapılan tüm ameliyatlar konusunda bilgi veren haberlere de bu kategoride yer vermektedir. Sağlıkta kullanılan son teknolojik ürünlere bu ürünlerin kullanım yerlerine özellikle ilgi gösteren Van gazetesi bu tür haberlerle insanların sağlıktaki gelişmeleri görmelerine yardımcı oluyor diyebiliriz.

 

Spor kategorisinde tüm branşlardan maçlara yer veren Van haber tek bir branşı ön plana çıkararak prim kasan diğer sitelerle arasındaki farkı net şekilde belli ediyor. Dünya’da yapılan önemli sportif faaliyetlerin arka perdesinden olayları da özel araştırmalar sonucu haberleriyle sizlerle paylaşmaktadır.

 

Magazin kategorisi magazin severlerinin ilgisini çekebilecek nitelikte haberler ile dolu. Ünlülerin hayatları, giyimleri hatta evliliklerine kadar ayrıntılı biçimde yazılmış haberler magazin sevmeyenlerin bile habere ilgi duymasına sebep olabilir. Bol görseller eşliğinde son dakika magazinleri paylaşan Van gazetesi hem görsel şölen yaşatıp hem de çevremizde olup biten magazin olaylarından bizlerin en hızlı şekilde haberdar olmasını sağlamaktadırlar. Magazin kategorisinde modanın son kombinlerini de haberlerine işleyen site herkesin modayı takip etmesinde öncülük yaratabilir. Modayı takip eden ünlülere de haberlerinde yer vermektedirler. Trend olmuş kıyafetlerin fotoğraflarına bu kategori üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler