son dakika haberleri

Van polisinden 2 bin 312 öğrenciye ayakkabı ve giyim desteği

Van Emniyet Müdürlüğünün girişimleri sonucu kentte eğitim öğretim gören 2 bin 312 öğrenciye ayakkabı ve giyim yardımı yapıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van polisinden 2 bin 312 öğrenciye ayakkabı ve giyim desteği
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 07.12.2017  11:24:00 eklendi.

 Van Emniyet Müdürlüğü, vatandaşın güvenliğini sağlamanın yanında hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle büyük takdir topluyor.

 

İnsanları suça ve diğer olumsuzluklara sürükleyen nedenlerin ortadan kaldırılması için büyük ölçekli sosyal projeler yürüten İl Emniyet Müdürlüğü, bu amaçla polis-öğrenci kaynaşmasının sağlanması ve özellikle polisle ilgili bakış açılarının değişmesi, yaşanan topluma uyum gösterimlerine destek olmak, ileriki yaşantılarında başarılı, ailesine ve çevresine saygılı yetişmelerine destek olmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Emniyet teşkilatı, 2017-2018 eğitim öğretim yılında öğrenciler için LC Waikiki Mağazacılık Hizmetleri A.Ş.’den temin edilen 5 bin adet kışlık mont, ayakkabı, kazak ve pantolon gibi kıyafetlerin dağıtımına başladı. Toplum Destekli Polislik ve Çocuk Şube müdürlükleri görevlilerince Edremit ilçesinde bulunan 30 Ağustos İlk ve Ortaokulundaki 816 ve İpekyolu ilçesindeki Tunca Uras İlk ve Ortaokulundaki bin 496 olmak üzere toplam 2 bin 312 öğrenciye kıyafet dağıtımı yapıldı.

 

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler