son dakika haberleri

Necdet Takva'ya TOBB'da tarihi görev!

Geçtiğimiz aylarda yapılan seçim ile ikinci kez Van TSO yönetim kurulu başkanlığına seçilen ve o tarihten beri TOBB yönetiminde yer almak için ciddi çaba veren Necdet Takva ve Van TSO'ya tarihi görev

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Necdet Takva'ya TOBB'da tarihi görev!
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 16.05.2018  13:20:00 eklendi.

 TOBB 74'üncü Genel Kurulu TOBB Ekonomi Teknoloji Üniversitesi’nde, Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 365 Oda ve Borsanın delegelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.


TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildiği 74. Genel Kurulda, Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet TAKVA, Konsey Başkanlığına seçilme başarısı gösterdi.


Konsey Başkanlığı seçimlerine ilişkin açıklamada bulunan Van TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fevzi ÇELİKTAŞ, Bugün Odamız ve ilimiz için tarihi bir günü yaşıyoruz. 56 Yıllık Oda tarihinde TOBB’da elde ettiğimiz en önemli temsiliyet. A Sınıfı Oda Statüsüne sahip Odamızın böylesine önemli bir sorumluluğu alması, üyelerimizin ve bizlerin gurur duyacağı bir başarıdır. Bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Uzun zamandır yaptığımız hizmetlerin ve verdiğimiz emeklerin karşılığını aldık. Van Ticaret ve Sanayi Odası, TOBB Camiasında yapmış olduğu çalışmalarla sürekli gündem yaratan bir odaydı. Bugün ki seçim sonucu da, çalışmalarımızı tescillemiştir. Bunu da hak edilmiş bir başarı olarak kabul ediyoruz.


Çeliktaş, Van’ın başkentteki iktisadi lobisinin oluşturulmasında önemli bir adım daha atıldığını ifade ederek, "Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi, TOBB bünyesinde çok önemli bir platform. Gerek illerin gerekse bütün Ticaret ve Sanayi Odalarının sorun ve taleplerinin TOBB Yönetimine aktarılmasında önemli bir köprü görevi üstleniyor. Başkanımız ve bizler aldığımız bu sorumluluğu, kentimizin ve Odamızın yararı için en iyi şekilde yerine getirme gayreti göstereceğiz. Ticaret ve Sanayi Odalarımıza ve TOBB camiasına en iyi hizmeti vermek için çalışacağız dedi.


Van TSO Başkan Yardımcısı Fevzi Çeliktaş, bu süreçte bizlerin hep yanında yer alan, bize hep destek veren ve yeniden TOBB başkanı seçilen Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu'na, Türkiye’de bulunan tüm Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlarına teşekkür ederiz dedi.

 

 

NECDET TAKVA KONSEY BAŞKANI OLDU!

TOBB'un genel kurul seçimleri kapsamında bugün yapılan seçimlerde Van TSO Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, 74. Genel Kurul'da Ticaret ve Sanayi Odaları Konseyi başkanlığına seçildi.

 

 

 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler