son dakika haberleri

Emniyet Müdürü Ekici Kan Bağışı Kampanyasına katıldı

Emniyet Müdürü Mehmet Suat EKİCİ, İpekyolu Caddesi üzerinde bulunan Emniyet Müdürlüğü Yerleşkesinde teşkilat mensuplarınca beraber Türk Kızılayı Kan Bağışı Kampanyasına katıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
 Emniyet Müdürü Ekici Kan Bağışı Kampanyasına katıldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 11.02.2019  13:22:00 eklendi.

Düzenlenen bu kampanyaya Kızılay Güneydoğu Bölge Kan Merkezi Müdürü Dr. İbrahim ÇELİK, Van Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Sinan KARAKUŞ, Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Kemal YILDIZ, Türk Kızılayı Van Şubesi Başkanı Yalçın ÖZDEMİR, Emniyet Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri ve teşkilat mensupları ile basın mensupları katıldı.Emniyet Müdürü Mehmet Suat EKİCİ konuşmasında; Türk Polis Teşkilatının 174 yıllık tarihinde, Teşkilat Mensuplarımızın gerektiğinde canını ülkesi için seve seve verdiğini, bu vatanın bugüne kadar verdiğimiz binlerce şehidimizin bizlere emaneti olduğunu ve bizim de bu emanete sahip çıkmak için gerektiğinde canımızı verme noktasında hiçbir tereddüt göstermediğimizi, kanımızı vermekte de hiçbir tereddütte bulunmayacağımızı ifade etti.


Bu değerli ve hayırlı kampanyaya üst düzeyde katılım sağlanarak stokların %100 olmasını diliyorum. Kan verin, can kurtarın ve sizler de sağlıklı kalın. Kampanyanın hayırlı olmasını temenni ediyorum diyerek konuşmasını tamamlayan Emniyet Müdürü Mehmet Suat EKİCİ, ilk sırada kan bağışında bulunarak kan bağışı kampanyasını başlattı.

 

 

 

 

 

 

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler