son dakika haberleri

Fatmagülün Suçu Ne dizisi 4. en Bölüm Fragmaný Ýzle ~ Ahlaksýz Teklif Ne? - 4. bölüm tehlike çanlarý izle

Dokuz ebe sefil Fatmagül'ü onu hastaneye yetiþir, tecavüz bulundu. Travma nedeniyle Fatmagül yaþamýþ büyük bir felaket yaþamaya.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Fatmagülün Suçu Ne dizisi 4. en Bölüm Fragmaný Ýzle ~  Ahlaksýz Teklif Ne?  - 4. bölüm  tehlike çanlarý izle
Haber Yorumları
  • seyfi akdeniz 2010-10-03 ben 9 yaşındayım ve annem sonunda bir tane daha dizi buldu.bence fatma gülün suçu şu eskiden bihter olması

    Haber Tarihi : 05.10.2010  23:09:00 eklendi.

 Selim Erdoðan, ve yavaþ yavaþ Vural þiddet yüzünden ortaya çýkan fark ettim. Kur'an büyüyen bir piþmanlýk, acý içinde kývranmaktadýr olduðunu. ama, Ýncil ona bir haber Fatmagül'den Rahmi kasaba yollarý bulmak için alamadým Eðer Rahmi çabalarý sonuçsuz kalýr. balýk Mustafa ulaþana kadar Haberiyse Fatmagül'ün, Ýncil sayesinde kaybolur. þok nedeniyle don't speak Fatmagül yaþýyor, ifade edemem. En büyük ipucu jandarmanýn kimlik hakkýnda bilgi toplamak için çalýþýyoruz Fatmagül'ün Nine ebe gösterir. Çiftlik ve izleri Yaþaranlar'ýn jandarma takip kadar götürür. Erdoðan olay öðrenme araþtýrýldý birlikte tüm suçlular getiriyor. Selim Erdoðan ve yakalanma korkusu ve Münir'i Selim amcasý görmek kurtuluþ için tek yol harekete geçirir. onun büyük halasý Ýncil Fatmagül'ün felaketin büyük kanýtý saklýdýr.

Fatmagül'ün suçu ne 3. bölüm fragmaný (Kerim de olaya karýþtý mý?)-týkla video izle

Bu sezonun yeni dizilerinden olan Fatmagül'ün suçu ne baþarýyý erkenden yakaladý. Fatmagül'ün suçu ne dizisi yayýnlandýðý ilk bölümü ile konuþulmaya baþladý. Fatmagül'ün suçu ne 3. bölümüyle de izleyenleri ekran baþýna kilitleyeceðe benziyor.

Kanal D'nin baþladýðý günden beri sansasyonel videolarý ile gündeme gelen dizisi Fatmagülün Suçu ne? dizisi 3. bölüm fragmaný yayýnlandý. Fatmagülün Suçu ne? 3. bölümü ile izleyenlerini ekrana kilitleyeceðe benziyor. Fatmagülün Suçu ne? 3. bölüm fragmanýný buradan izleyebilirsiniz. Ýþte Fatmagülün Suçu ne? 3. bölüm fragmaný...

Son bölümde bitkin haldeki Fatmagül, Ebe Nine tarafýndan bulunmuþ, yaþanan olay bütün köy tarafýndan þaþkýnlýkla karþýlanmýþtý.

Dizinin perþembe günü ekranlara gelecek olan yeni bölümünde;

Jandarmanýn Fatmagül'e tecavüz edenleri arýyor olmasý Erdoðan, Vural, Selim ve Kerim cephesinde büyük bir paniðe neden oluyor.

Olay yerine Ebe Nine ve jandarma ekipleriyle birlikte giden Mukaddes, tecavüz olayýný çözecek bir delil buluyor.

Hastaneden taburcu olan Fatmagül ve Mustafa arasýndaki uçurum gittikçe büyürken, olayýn duyulmasýndan korkan Reþat Bey, çareyi Münir'den yardým istemekte bulacak.

Ne suçu Fatmagül'ün römork 3 bölüm (Mustafa Fatmagül'ün gitti)-video bir dizi

 

Kanal D'Fatmagülün seni suçlamýyorum reyting rekoru kýran dizisi, izleyenleriyle Perþembe, 30 Eylül günü bir araya gelecekler.
Son bölüm özeti

Dokuz ebe sefil Fatmagül'ü onu hastaneye yetiþir, tecavüz bulundu. Travma nedeniyle Fatmagül yaþamýþ büyük bir felaket yaþamaya.

ÝÞTE 4. BÖLÜM FRAGMANI

 |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler