son dakika haberleri

AK Parti'de Davutoğlu krizi büyüyor

Ahmet Davutoğlu ve üç eski milletvekilinin ihraç talebiyle disipline sevk edilmesinin ardından AK Parti'de tepki istifaları gelmeye başladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
AK Parti'de Davutoğlu krizi büyüyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 03.09.2019  13:49:00 eklendi.

AK Parti Erzincan eski milletvekili Talha Erol Durmaz partisinden istifa ettiğini duyurdu. AK Parti 25. dönem milletvekili Talha Erol Durmaz, Ahmet Davutoğlu ve arkadaşlarının ihraç edilmelerine tepki gösterdi ve istifa ettiğini duyurdu.


Facebook hesabından bir açıklama yapan Talha Erol Durmaz şu ifadeleri kullandı:

Kısa da olsa bir dönem milletvekilliğini yaptığım, kuruluşundan beri yapmış olduğu hayırlı işlerle iftihar ettiğim ve destek verdiğim, sevincinde sevindiğim, üzüntüsünde üzüldüğüm, milletin kendi özünden oluşan ve gözünden esirgediği AK PARTİ’den; Bir dönem Genel Başkanlık ve 3 yıla yakın Başbakanlık yapmış olan Sayın Prof Dr Ahmet DAVUTOĞLU’nun ve yol arkadaşlarının ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevkedilmesi gerekçesiyle organik ve duygusal bağımı keserek istifa etmiş bulunuyorum.Kamuoyuna saygıyla arz ederim.


AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Yavuz da Twitter'dan, partiden istifa ettiğini duyurdu.


KAYNAK: CUMHURİYET


Siyaset |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler