son dakika haberleri

Aslan, bayramda şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan ile Belediye Başkan Yardımcısı Doğan Nurses, Ramazan Bayramı münasebetiyle şehit ve gazi ailelerini ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Aslan, bayramda şehit ve gazi ailelerini ziyaret etti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.05.2020  00:41:00 eklendi.

 Pandemi şartlarından dolayı çok kısa süren ziyaretlerde, şehit aileleri ile bir süre görüşen Aslan, şehitlerin ve gazilerin ailelerinin kıymetli birer emanet olduğunu belirterek, "Şehit ve gazi aileleri, sizler bizim başımızın tacısınız. Bunu samimiyetle söylüyorum. Bayramda en çok ziyaret etmek istediğimiz ailelerin başında siz geliyorsunuz. Onun kıymetini ve değerini bilmek lazım. Onu hak edecek şekilde davranmak da çok önemli. Şehidimize buradan tekrar Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Çocukları bizlere emanet. Onları en iyi şekilde yetiştirmek için üstümüze düşen ne varsa yapmak boynumuzun borcudur. Kapımız her zaman sizlere açık” dedi.


Şehit ve gazi aileleri de ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade ederek, nazik ziyaretleri için İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’a teşekkürlerini ilettiler.


Daha sonra Vefa Sosyal Destek Grubu’nu da ziyaret eden Aslan, Ramazan ayı boyunca yaptıkları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür etti.

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler