son dakika haberleri

Bahçesaraylılardan örnek davranış

Türkiye R4 Rafting Şampiyonası 2. ayak yarışlarının yapıldığı Van'ın Bahçesaray ilçesinde vatandaşlar, yüzlerce sporcuyu evlerinde ağırlayarak misafirperverlik örneği sergiledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Bahçesaraylılardan örnek davranış
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.10.2019  16:11:00 eklendi.

 Bahçesaraylı vatandaşlar, Türkiye R4 Rafting Şampiyonası 2. ayak yarışlarına katılacak sporcuları ağırlamak için günler öncesinden hazırlık yaptı. Kaymakamlık ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğünün çağrısı üzerine evlerini sporcular için hazırlayan vatandaşlar, misafirperverlik örneği sergiledi. Yarışma için ilçeye 40 ilden gelen 600 sporcunun bir kısmı, belirlenen yerlerde ağırlanırken, vatandaşlar 150 sporcuyu evlerinde misafir etti.

 

Bahçesaray Gençlik ve Spor Müdürü Muhammet Affan Orhan, sporcuları evlerine misafir eden hemşerilerinin isimlerini sosyal medya hesabında yazıp teşekkür etti. Affan, “Bugün artık Bahçesaraylıların tüm Türkiye'de kardeşleri, arkadaşları var. Bu organizasyona başladığımızda misafirleri konuk olarak kabul eden, evlerini açan aşağıda isimleri yazılı hemşehrilerime ve ailelerine Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz adına can-u gönülden teşekkür ederim" dedi.
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

​​​​​​​

 


Bahçesaray |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler