son dakika haberleri

Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden kamu personeline siperlik

Van’ın Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünce üretilen yüz koruyucu siperlikler, sağlık çalışanları başta olmak üzere tüm kamu kurumu çalışanlarına teslim edildi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden kamu personeline siperlik
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 07.05.2020  15:43:00 eklendi.

 Başkale İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, korona virüsüyle mücadele kapsamında gönüllü öğretmenlerin de katkısıyla bin adet yüz koruyucu siperlik üretti. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğünde koronayla mücadele eden güvenlik güçleri için üretilen yüz koruyucu siperlik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Özkara tarafından Başkale Devlet Hastanesi, Başkale Aile Sağlık Merkezi ve diğer tüm kamu kurumlarında çalışan personele teslim edildi.

 

Siperlikleri çalışanlara teslim eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Özkara, başta sağlık çalışanları olmak üzere kamu kurumlarında büyük özveriyle çalışan personele teşekkür ederek, “Burada sağlık çalışanları için siperlik üretiyoruz. Onlara bir katkımız olursa çok mutlu oluruz. İlçemizde bin tane siperlik ürettik. Bir kısmını hastaneye teslim ettik. Diğer kısmını da aile sağlık merkezine teslim edeceğiz” dedi.

 


Başkale |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler