son dakika haberleri

Biberon Kullanımı

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Biberon Kullanımı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.05.2019  13:45:00 eklendi.

 ADVERTORİAL REKLAM

Biberon Kullanımı

Bebek için verilecek en doğru kararlardan bir tanesi de biberon seçimidir. Beslenmeden bebek bakım ürünlerine kadar en kaliteli bebek ürünlerini sunan Nuk, biberon modelleri ile de dikkat çekiyor. Bebeklerin beslenmesinin en önemli ekipmanı olan biberonlar cam, plastik gibi çeşitli maddelerden üretiliyor.

Biberon Seçimi

Bebeklerin gaz problemlerinin çok olduğunu herkes tarafından biliniyor. Peki bu problemlerin yanlış biberon seçiminden kaynaklandığını biliyor musunuz? Hava baloncuklarını en aza indirecek doğru modellerin tercih etmesi gaz problemlerini de ortadan kaldıracaktır.

Tek bir biberon modeli ile doğru sonucu almak pek mümkün olmaz. Modellerin bebek üzerinde tek tek kullanılması gerekir. Cam uzun ömürlü ve sağlıklı olmasının yanı sıra kırılma gibi problemlere de yol açıyor. NUK bu sebeple polipropilen maddeden üretilen biberonlar, silikon ve kauçuk biberon emzikleri üretiyor.

0 aydan 18 aya kadar farklı biberon modelleri ve çeşitli delik büyüklükleri ile NUK biberonların ile annelerin ihtiyacı olan göğüs pompalarının bir arada olduğu setler de hazırlamış. https://shop.nuk.com.tr/biberon üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler