son dakika haberleri

Büyükşehir Belediyesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Gülsuyu ile karşılıyor

Van Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Van’a gelişi nedeniyle kent merkezindeki cadde ve sokaklara gülsuyu sıktı

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Büyükşehir Belediyesi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Gülsuyu ile karşılıyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.06.2018  11:25:00 eklendi.

 Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bugün saat 13.30’da Beşyol Meydanı’nda yapacağı miting öncesi kentteki cadde ve sokaklara gülsuyu sıktı. Yoğun katılımın beklendiği miting alanını çevresinde ise vatandaşların serinlemesi için özel araçlarla gül kokulu su püskürtülecek.

 
Van’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı misafir etmenin gururunu yaşadıklarını ifade eden Genel Sekreter Yardımcısı Yaşar “Büyükşehir Belediyesi olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimizde yapacağı ziyaret bizi oldukça mutlu etti. Kentin genel temizliği, cadde ve sokakların düzeni noktasında göreve geldiğimiz günden bu yana titiz bir çalışma yürütüyoruz. Bugün ise Sayın Cumhurbaşkanımızın kente gelişi dolayısıyla bir ilk gerçekleştirerek cadde ve sokaklarımıza gül kokusu sıktık. Bunun yanı sıra miting alanı çevresine de Cumhurbaşkanımızın konuşması süresince özel araçlarımızla gülsuyu püskürteceğiz. Bu şekilde Sayın Cumhurbaşkanımızı Vanlılar olarak gül kokularıyla karşılayacağız” dedi.
 
 
 
 

En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler