son dakika haberleri

Edremit’te 'Muhtarlar Günü' kutlandı

Van'ın Edremit Belediyesi, ‘19 Ekim Muhtarlar Günü’ dolayısıyla muhtarlarla bir araya gelerek günlerini kutladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Edremit’te 'Muhtarlar Günü' kutlandı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 21.10.2019  18:05:00 eklendi.

 Belediye Meclis Salonunda düzenlenen program, Edremit Belediye Başkan Vekili Sezer Bayramoğlu’nun katılımı ile gerçekleştirildi. Edremit Belediyesi Başkan Yardımcıları Ercan Karahan ve Vedat İlli, Özel Kalem Müdürü Muhammet Ali Say ile Mahalli İdareler ve Muhtarlık İşleri Müdürü Metin Çakman’ın da hazır bulunduğu kutlama programının açılış konuşmasını yapan Başkan Vekili Sezer Bayramoğlu, sözlerine Edremit Belediye Başkanı İsmail Say’ın selamlarını ileterek başladı. Muhtarların hem milleti hem de devleti temsil ederek, önemli bir hizmet yürüttüklerini ifade eden Başkan Vekili Bayramoğlu, hep birlikte çok güzel işlere imza atacaklarına yürekten inandığını belirtti. Edremit’te muhtarlarla birlikte çok güzel bir ahengin yakalandığını vurgulayan Başkan Vekili Bayramoğlu, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü en içten dilekleriyle kutladığını belirtti.

 

Böylesi bir günde hatırlanmalarından duydukları memnuniyeti dile getiren muhtarlar ise, Edremit Belediye Başkanı İsmail Say nezdinden Edremit Belediyesine teşekkür ettiler.
 

Mahallelerin sorun ve sıkıntılarının da yer yer konuşulduğu program sonunda Edremit Belediyesinin hazırlamış olduğu çeşitli hediyelerin Başkan Vekili Bayramoğlu tarafından verilmesi ve toplu halde hatıra fotoğrafının çektirilmesi ile program sona erdi.


Edremit |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler