son dakika haberleri

Elektronik Sigara İle Sigarayı Bırakmak

Günümüzde pek çok kişi sigara kullanımından dolayı sağlık problemleri çekmektedir.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Elektronik Sigara İle Sigarayı Bırakmak
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 07.12.2017  12:22:00 eklendi.

Günümüzde pek çok kişi sigara kullanımından dolayı sağlık problemleri çekmektedir. Bu problemlerden dolayı kişiler pek çok farklı yöntemle sigarayı bırakmayı denesilerde çoğu kişi bırakamamıştır. Pek çok kişi sigarayı bırakabilmek için elektronik sigara kullanımına başlamıştır ve çoğu kişide başarılı olmuştur. Elektronik sigara likitten oluşmaktadır ve bu likitin içerisinde sıvı nikotin bulunmaktadır. Sıvı nikotin sayesinde günlük ihtiyacınız olan nikotini alabilmektesinizdir. Bu sayede kısa sürede tütün dumanına olan bağımlılığınız sona erecektir. Ayrıca bu likitlerin farklı aroma çeşitleri de bulunmaktadır. Bu sayede daha keyifli çekimler yapabilirsiniz. Likitlerin dumanı üzerinize de sinmemektedir. Bu yönden de pek çok kişi Elektronik sigara kullanmayı tercih etmektedir. Dişlerinizde de sigara gibi sararmalara neden olmamaktadır.


Elektronik Sigara Kullanabileceğiniz Ortamlar


Elektronik sigara kapalı alanlarda da rahatlıkla içilmektedir. Dumanın insan sağlığına olumsuz bir etkisi olmadığından dolayı kapalı alanlarda içimi de serbesttir.  Kül gibi bir derdiniz olmadığı için de çevreye zarar vermeden rahatlıkla kullanabileceğiniz bir cihazdır. Elektronik sigara kullanımında tercih edilen cihazlardan biri olan smok al85 güçlü bir pile sahiptir ve güçlü bir çekim sağlar sizlere. Ayrıca çektiğiniz duman gücünü ve sayısını görebileceğiniz bir ekranı da bulunmaktadır. Tasarımı ile de sizlere kolay bir kullanım sağlamaktadır. Tek elle ve tek tuş ile kolay bir kullanımı bulunmaktadır. Bu cihaz ile kısa sürede sigara bağımlılığınızdan kurtulabilirsiniz.


Elektronik Sigaranın En Sağlıklı Kullanımı Nasıl Olmalıdır?


Elektronik sigara cihazlarının da dikkatli bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Sağlığınız için bu cihazları kullanım sonrasında temizlemelisiniz. Sürekli olarak aynı likitleri kullanmamalısınız. Belli bir süre sonra likitinizi değiştirmelisiniz. Ayrıca cihazınızın içerisinde likit yokken de kesinlikle çekim yapmamalısınız. Kuru çekimler cihazınıza zarar verecektir ve ömrünü kısaltacaktır. Bu nedenle likitsiz kullanımdan kaçınmalısınız. Elektronik sigara cihazları için de güvenilir ve kaliteli markaları tercih etmelisiniz. Smok alien sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktadır ve kolay bir çekim sunmaktadır. Bu cihaz sayesinde kısa sürede sigarayı bırakabilirsiniz. Fakat bu cihazda da sık sık çekim yapmamalısınız. Sık yapılan çekimler cihazı ısıtacağı için ömrünü kısaltmaktadır.


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler