son dakika haberleri

Cumhuriyet ve Maraş Caddesi ile ilgili flaş düzenleme

Yarından itibaren Van trafiğinde yeni bir dönem başlıyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Cumhuriyet ve Maraş Caddesi ile ilgili flaş düzenleme
Haber Yorumları
  • turgut bey 2017-04-21 sizin denetiminiz 3 gün sürer en fazla sonra aynı tas aynı hamam...böyle günü kurtaracak saçma sapan gündelik çözümler yerine daha kalıcı adam gibi yöntemler gerekiyor...Van' da ki insan ve araç yoğunluğunun tek çözümü yoğunluğun farklı alanlara kaydırılması yani şehrin genişlemesidir.

    Haber Tarihi : 20.04.2017  22:04:00 eklendi.

Van’ın önemli sorunlarından biri olan araç park sorunu için Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni bir çalışma başlatıldı.

 

Şehrivan Gazetesi'nin haberine göre: Cumhuriyet ve Maraş Caddesi için Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan yeni çalışma kapsamında artık caddede araç barkı yapılamayacak. Park sorunuyla sürekli gündemde olan ve esnafın en büyük sorunu olan araç park sorunu artık olmayacak.


Belediye tarafından başlatılan çalışma kapsamında artık bu iki caddede hem araç parkı olmayacak hem de esnaf artık çile çekmeyecek.

 

Özellikle satılık ve kiralık araçların oto pazarına çevirdiği cadde için akşam saatlerinden itibaren başlatılan çalışma kapsamında caddede duba dikme çalışması yapıldı. Yapılan çalışma ile artık araçlar cadde üzerinde park yapılamayacak.


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler