son dakika haberleri

VASKİ’den su kesintisi uyarısı (Van'da su kesintisi)

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) tarafından Van'da bazı mahallelerde su kesintisi yapılacak.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
VASKİ’den su kesintisi uyarısı (Van'da su kesintisi)
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.05.2017  21:08:00 eklendi.

Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığınca içme suyu şebeke hattından meydana gelen arızaların giderilmesi ve vana değişimi nedeniyle su kesintisi yapılacağını duyurdu.


Van Büyükşehir Belediyesi Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürlüğü İçme Suyu Dairesi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, "kentin içme suyu şebeke hattında meydana gelen arızaların giderilmesi ve vana değişimi nedeniyle 16-17 Mayıs 2017 Salı günü saat sabah 06:00'dan Çarşamba günü gece saat 24:00'a kadar olan süre boyunca su kesintisi yaşanacaktır.


Su kesintisi yapılacak yerleşim yerleri: Şerefiye Mahallesi, Yeni Mahalle, Sayit Fehim Arvasi Mahallesi, Serhat Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Hacıbekir Mahallesi ve Esenler Mahallelerinin bir kısmında su kesintisi yaşanacaktır.


Yaşanacak su kesintisinden dolayı vatandaşların tedbirlerini almalarını isteyen VASKİ İçme Suyu Dairesi Başkanlığı, arızaların kısa sürede giderilmesi için gerekli hazırlığı yapıldığını, belirtilen süreden daha önce su verilebilmek için çalışmalarının gece ve gündüz olarak devam edeceklerini belirtti.


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler