son dakika haberleri

İki Nisan caddesinde sona doğru

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen kentin en prestijli, caddelerinden olan İki Nisan Caddesi'nde asfaltlama çalışması da başladı. Çalışma nedeniyle Cuma gününe kadar caddede ulaşım kontrollü şekilde sağlanacak.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İki Nisan caddesinde sona doğru
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 13.11.2017  15:46:00 eklendi.

Van'ın önemli caddeleri arasında yer alan İki Nisan Caddesi, modern bir yapıya kavuşturularak baştan aşağı yenileniyor. Caddede kısa bir süre önce başlayan yenileme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 2 kilometre uzunluğundaki caddede sağlı sollu kaldırım, sıcak asfalt serimi ve dekoratif ışıklandırma işlemleri yapılıyor. Projenin tamamlanmasıyla modern bir görüntüye sahip olacak caddenin gece ışıklandırmaları ise özenle yapılıyor.


Caddedeki asfaltlama çalışmalarından ötürü trafik akışında aksamalar yaşanabileceğini ve asfaltlama ile çizgi çalışmalarının cuma gününe kadar süreceğini söyleyen Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Cem Bartın, "Kısa bir süre önce çalışmalarına başladığımız İki Nisan Caddemiz kentin en prestijli caddelerinden biri haline geliyor. Dün asfaltlama çalışmalarına başladığımız Caddemizde Cuma gününe kadar trafik kontrollü bir şekilde sağlanacak. Bu nedenle sürücülerin farklı alternatif yolları tercih etmelerini bekliyoruz. İnşallah caddemiz kısa bir süre içerisinde tamamlanarak, hizmete açılacak" dedi.

 

 

 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler