son dakika haberleri

Hakkari'de bir akademisyen ölü bulundu!

Hakkari'nin Gazi Mahallesi'ndeki bir apartmandaki dairesinde yalnız yaşayan Yrd. Doç. Dr. Ahmet Faik Karavelioğulları, ölü bulundu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Hakkari'de bir akademisyen ölü bulundu!
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 06.01.2018  00:24:00 eklendi.

Hakkari Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Yüksekova Meslek Yüksekokulu'nda öğretim üyesi olarak görev yapan Yrd. Doç. Dr. Ahmet Faik Karavelioğulları (50) evinde ölü bulundu.


Hakkari'nin Gazi Mahallesi'ndeki bir apartmandaki dairesinde yalnız yaşayan Yrd. Doç. Dr. Ahmet Faik Karavelioğulları'nın 5 gün boyunca okula gelmemesi ve il dışında olan eşinin de telefonla kendisine ulaşamaması üzerine polise haber verildi.


Polis, çilingire kapıyı açtırarak Karavelioğulları'nın evine girdi.Evde arama yapan polis, Ahmet Faik Karavelioğulları'nın cansız bedenini buldu. Polis, çilingir yardımıyla kapıyı açarak Yrd. Doç. Dr. Karavelioğulları'nın dairesine girince cansız bedeni ile karşılaştı. Olay Yeri İnceleme ekibi ve savcının gelmesiyle birlikte Yrd. Doç. Dr. Karavelioğulları'nın cenazesi, otopsi yapılmak üzere Hakkari Devlet Hastanesine götürüldü.

 

Antalya nüfusuna kayıtlı olduğu öğrenilen Yrd. Doç. Dr. Ahmet Faik Karavelioğulları'nın ölümüyle ilgili soruşturmanın ise devam ettiği belirtildi.

 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler