son dakika haberleri

Ali Tekataş: Ekip, sistem ve takiple başarıyoruz

VASKİ Genel Müdürü Ali Tekataş, kurumsal yapının başarıya ulaşması için üç temel prensibe inandığını belirterek, “Liyakatli bir ekip, ileri teknolojik bir sistem ve takip başarıyı getirir. Biz buna inandık ve bu prensiplerle başarıya ulaştık” dedi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Ali Tekataş: Ekip, sistem ve takiple başarıyoruz
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 02.11.2018  12:06:00 eklendi.

 Açıklamalarda bulunan Genel Müdür Ali Tekataş, VASKİ’de kurumsal yapıyı oluşturmak için yoğun gayret gösterdiklerini söyledi. Öncelikle insan odaklı çalıştıklarını ifade eden Tekataş, “İnsanı önemsedik, liyakatli bir kadro oluşturduk, iyi bir sistem ile çalıştık, iyi ve sıkı bir takip ile beklenen başarıya imza attık. Bu idarecilik yaptığım her kurumda uyguladığım ve olumlu sonuçlarını aldığım çalışma prensiplerim olmuştur” dedi. 


“VASKİ’yi kurumsal bir kimliğe kavuşturduk” 

VASKİ’de göreve başladığından bu yana geçen 1,5 yıllık süreçte kentin eksik altyapısını gidermek için canla başla çalıştıklarını dile getiren Tekataş; “İlçe ilçe, mahalle mahalle dolaştık, eksikleri tespit ettik. Teşhisi koyduktan sonra da çalışmalara start verdik. Aynı zamanda kurumsal altyapıyı da ihmal etmedik. VASKİ’yi kurumsal bir kimliğe kavuşturduk” ifadelerini kullandı. 


Tekataş, her zaman liyakat ve ehliyetli kişileri tercih ettiklerini söyleyerek, “Üç temel gereksinime sahip olduğunuzda başarı kaçınılmazdır. Bunlar liyakatli bir ekip, ileri teknolojik bir sistem ve sıkı takiptir. Bu prensiplerle hareket ederek, 1,5 yıl gibi kısa bir sürede hayal bile edilmeyen ve ‘başarılamaz’ denilen birçok dev projeyi hayata geçirdik. VASKİ, kurulan sağlam kurumsal yapı ile başarıdan başarıya koşmaya devam edecektir. Bu hizmetlerde öncülük eden, yol gösteren ve sürekli bizi motive eden Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Murat Zorluoğlu’na teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler