son dakika haberleri

Park AVM Açılışa hazır

Van Büyükşehir Belediyesince yapımı tamamlanan PARK AVM açılış için gün sayıyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Park AVM Açılışa hazır
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 08.02.2019  15:01:00 eklendi.

 

 İçişleri Bakanlığı’nın Kanun Hükmünde Kararnamesi (KHK) ile görevlendirme yapılan Van Büyükşehir Belediyesi hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Yaklaşık 12 yıldır yapımı yılan hikayesine dönen Cumhuriyet Caddesi üzerindeki PARK AVM tamamlandı. Esnafın büyük ölçüde yerleştiği PARK AVM’nin kısa zaman içinde resmi açılışı yapılacak. Resmi açılıştan önce kapılarını açan AVM vatandaşında beğenisini kazandı.

 


Van Park AVM'nin bulunduğu alanın kentin en kıymetli yerlerinden biri olduğunu belirten Hamza Bakan, “AVM konum olarak çok iyi bir noktada. Biz burada ayakkabı mağazası açtık. Mağazamızda ünlü markaları satıyoruz. Burada 8 kişi çalışıyor. Açılış olmamasına rağmen insanlar merak içinde AVM geliyor. Özelikle kayyumların çabaları sonucu 12 yılın ardından AVM açıldı. Ben buradan gayretleri sonucu AVM açılışına katkı sunan sayın valimize ve AVM yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.


Yaklaşık 4 bin 760 metrekare alan üzerine kurulu 160 işyerinin bulunduğu PARK AVM’de, çocuk oyun alanları, kafeler, mağazalar ve fast food katları bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler