son dakika haberleri

Vanlı iş adamından Vanspor'a 500 Bin TL destek!

Rixos Oteller zinciri sahibi Vanlı İşadamı Fettah Tamince, vefa örneğini göstererek, Vanspor'a

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Vanlı iş adamından Vanspor'a 500 Bin TL destek!
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 03.10.2019  13:13:00 eklendi.

 Rixos Oteller zinciri sahibi Vanlı İşadamı Fettah Tamince, vefa örneğini göstererek, Vanspor'a "Yarım Milyon" TL (Beşyüz Milyar) yardımda bulundu.  Diğer işadamlarına örnek olmak amacıyla, Vanspor'a "Yarım Milyon TL" maddi destek sağlayan Vanlı İşadamı Fettah Tamince, Vanspor'un 1. Lİge çıkması anlamında daha fazla yardımda bulunacağını söyledi. 


Vanlı İşadamı Rixos Oteller zinciri sahibi Fettah Tamince, Vanspor'a verdiği Yarım Milyon TL'nin yanısıra devre arasında da, Takımı Antalya'da Rixos Otelde ağırlayacağını belirtti. Bu güzel davranışından dolayı, Vanlılar ve Vanspor taraftarları, Fettah Tamince'ye çok teşekkür ettiği ifade edildi. Van Spor Kamuoyunda büyük takdir gören Fettah Tamince'nin, Vanspor'a yapacağı yardımların devam etmesi halinde çok anlamlı ve çok olumlu yansımalara neden olacağı belirtildi.


  Fettah Tamince Kimdir ?

Fettah Rixos Oteller Grubu Yönetim Kurulu Başkanı olan Fettah Tamince, 1972 yılında Van, Çaldıran’da dünyaya geldi. Bu kadar başarılı ve başarıyı yakalamış Vanlı ve Kürt kökenli İşadamının CHP tarafından eleştirmesinin hiç bir mantığı olamaz. Sadece Kürt kimliğine sahip olması nedeniyle ve her yerde gururla Kürt işadamı olduğunu belirtten Fettah Tamince'nin, CHP tarafından olumsuz bir şekilde hedef gösterilmesi iyi bir devlet adamı ve iyi bir Kürt işadamına yapılan en büyük saygısızlık olarak belirtildi. 
Kaynak: Vanhavadis 

 

 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler