son dakika haberleri

Van'da Esnafa Elektrik Faturaları Şoku

VEPSAŞ 'tan esnafa gönderilen (adeta tehdit psikolojisi yaratan) mesajlar, yazarımız Naif Yaşar'ın birkaç gün önce kaleme aldığı ‘Bu Fırsatçılığınızı Asla Unutmayacağız’ makaleyi haklı çıkardı

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van'da Esnafa Elektrik Faturaları Şoku
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 19.03.2020  17:37:00 eklendi.

Korona virüsü ile baş edebilmek için hükümetin çağrısına uyarak işyerlerini kapatıp evlerine çekilen esnafa gönderilen ve "borcunuzu ödeyin aksi halde elektriğinizi keseceğiz" bildirimleri esnafı kara kara düşündürüyor.


Bir çok Avrupa ülkesinde, Korona ile mücadele kapsamında su, elektrik, doğalgaz faturaları tahsil edilmez iken, VAN VEPSAŞ faturaları tahsil etmek için, tuketiciyi elektrik kesintisi ile tehdit etmeye devam ediyor.


Gelen bildirimler karşısında adeta şaşkınlık yaşayan vatandaş bu konuda VEPSAŞ'tan biraz daha toleranslı olmayı bekliyor.


Lakin VEPSAŞ bildiğinden geri adım atmıyor.


VanEkspres okurundan gelen mesajı olduğu gibi sizlerle paylaşıyoruz…


Merhaba VanEkspres Emekçileri nasılsın malum durumu biliyorsun dükkanı kapattık VEDAŞ bu ay geciken alacağı için on tane mesaj attı sizlere zahmet sesimiz olmanızı bekliyoruz.


Sayın müşterimiz,


Sn Müşterimiz,102…….. Nolu aboneliginizde gecikme haric 324,50TL vadesi geçmiş borcunuz vardır. Ödenmediği takdirde elektriğiniz kesilecektir.0 850 211 24 24 B018

 

102… tesisatınız için son ödeme tarihi 17/03/2020 olan 324,50 TL anapara tutarında borcunuz bulunmaktardır. Dağıtım Şirketine elektrik kesilmesi için bildirim yapılmış olup, mağduriyet yasamamanız için en kısa surede ödeme yapmanız gerekmektedir. B018’ denildi. 

 


KAYNAK VanEkspres - 


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler