son dakika haberleri

Berge: şehrimiz kazansın esnafımız bayram etsin

VAN ESOB Başkanı Berge: Bayram alışverişimizi yerel esnafımızdan yapalım, hem şehrimiz kazansın hem de esnafımız bayram etsin.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Berge: şehrimiz kazansın esnafımız bayram etsin
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 27.07.2020  10:32:00 eklendi.

Yaklaşan kurban bayramının bereketini beraberinde getirdiğini söyleyen Van Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (VAN ESOB) Başkanı İsa Berge, Van halkından bayram alışverişini, pandemi sürecinde çok zor durumda kalan yerel esnaflardan yapmasını istedi.

 

 

 

“Şehrimiz kazansın esnafımız bayram etsin”

Bayramlarda herkesin mutluluk içinde olduğunu vurgulayan VANESOB Başkanı Berge, “Hem kendimizi, hem çocuklarımızı hem de esnafımızı sevindirelim. Salgından kaynaklı uzun süredir zorda olan yerel esnafımızın da yüzü gülsün. Böylece hem şehrimiz kazansın hem de yerel esnafımız da gerçekten bayram etsin.” şeklinde konuştu.

 

 

 

Van ekonomisine can katan yerel esnafımızdır”

Van esnaf ve sanatkarlarının koronavirüs sürecinde milletin sağlığı için her türlü fedakarlığı yaptığını belirten başkan Berge, “İstihdamı ve her yönüyle Van’ın ekonomisine can katan esnafımızın, koronavirüsten kaynaklı sıkıntıları devam etmektedir. Esnafımız çok zor durumda kalmıştır. Her zaman Van halkının yanında olan esnafımıza sahip çıkalım.” ifadelerini kullandı.

 

 

 

“Tüm Van halkının bayramını kutluyorum”

Başkan Berge, “Kurban bayramının Van’ımıza, ülkemize ve tüm İslam alemine barış ve huzur getirmesini diliyorum. Tüm Van halkının bayramını kutluyorum.” dedi.


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler