son dakika haberleri

En İyi Takip Uygulaması İle İstediğiniz Herkesi İzleyin

Çocukların güvende olacaklarından emin olmak gerekir. Bu, şansa bırakabileceğimiz bir şey değil. Çevrimiçi etkinliklerinin izlerini sürmekse şu anda her zamankinden daha önemli. Siz de şimdi çocuklarınızı en iyi takip uygulaması ile korumaya başlayın.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
En İyi Takip Uygulaması İle İstediğiniz Herkesi İzleyin
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 13.06.2018  18:32:00 eklendi.

Çocukların güvende olacaklarından emin olmak gerekir. Bu, şansa bırakabileceğimiz bir şey değil. Çevrimiçi etkinliklerinin izlerini sürmekse şu anda her zamankinden daha önemli. Siz de şimdi çocuklarınızı en iyi takip uygulaması ile korumaya başlayın.

 Çok farklı coğrafyalardan memnun müşterilerin arasına katılın. En iyi takip uygulaması hakkında özel olarak hazırladığımız bu yazı sayesinde istediğiniz herkesi izleyebileceksiniz. Alternatifler arasında kaybolmuş, seçim yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz; ama güvenilir, gelişmiş özelliklere sahip, geniş uyumluluğu bulunan bir uygulama bulmanız aslında zor değil. Cep telefonu izleme programlarının neler yapabildiğini ve nasıl çalıştığını öğrenmek, sizin için en iyi olanı bulmanıza yardım edecek bilgilere ulaşmak için okumaya devam edin.

En İyi Takip Uygulaması 2018: mSpy

Akıllı telefon takip uygulaması incelerken bakılması gereken pek çok şey var. Biz de bunun farkında olarak şu faktörleri göz önünde bulundurduk:

·         Kullanıcı Memnuniyeti

·         Kullanım Kolaylığı

·         Güvenilirlik

·         Özellikler

·         Uyumluluk

·         Müşteri Desteği

·         Abonelik Ücretleri

Bunların hepsini başarıyla yapan mSpy bizim en iyi takip uygulaması tercihimiz. Akıllı telefon izleme için gereken her özelliğe sahip olan bu casus yazılım bütün beklentileri aşıyor.

mSpy’ın müşteri memnuniyeti %95 gibi inanılmaz bir orana sahip. Uygulamayı dünyanın farklı ülkelerinden deneyen, farklı beklentilere sahip insanları %95’i mSpy’dan memnun kaldıklarını ve kullanmaya devam edeceklerini söylüyorlar. Yani uygulamadan sizin de memnun kalma ihtimaliniz çok yüksek.

Hiç kimse teknoloji kurdu zorunda olmak değil. Çoğumuzun buna vakti de yok. mSpy burada devreye girerek bizi karmaşık takip programlarından kurtarıyor. Birkaç dakika içerisinde kurulabilen uygulamanın baştan sonra nasıl kurulacağını kontrol panelinden görebiliyorsunuz. İzleyeceğiniz telefonu elinize almanız ve bu yönergeleri takip etmeniz birkaç dakika içerisinde programın çalışmasını sağlayacak. Hatta iCloud üzerinden iPhone takip etmek isterseniz uygulamayı yüklemeniz bile gerekmeyecek.

Gelişmiş Akıllı Telefon İzleme Özellikleri

mSpy’ın iki farklı versiyonu var: Standart ve Premium. Premium, uygulamanın sahip olduğu bütün akıllı telefon izleme özelliklerinizi kullanmanıza imkan tanıyor. Standart ise temel izleme özelliklerini sunarak temel ihtiyaçlarınızı daha düşük bir ücretle karşılamanızı sağlıyor.

Bu iki farklı özellik paketini istediğiniz süre için satın alabileceksiniz. Dilerseniz bir aylık abonelik başlatabilir, dilerseniz daha uzun süreli bir abonelik planını seçerek indirimden faydalanabilirsiniz. 10 günlük iade politikası ve satın almadan inceleyebileceğiniz demo paneli ile siz de risk olmadan mSpy’ı deneyin.

Hangi paketin hangi özellikleri barındırdığını mSpy satın alma sayfasından kontrol edebilirsiniz. Buradaysa onu en iyi takip uygulaması yapan özelliklere değinmek istiyoruz:

·         Aramaların bilgilerine ulaşma (arama kayıt programı)

·         Rehberi görüntüleme

·         Gelen aramaları engelleme

·         Fotoğrafları ve videoları görme

·         Kısa mesajları okuma

·         E-postaları okuma

·         Takvim girdilerine ve notlara ulaşma

·         Konumları takip etme

·         Coğrafi çevreleme ile konum değişiklerinden haberdar olma

·         Tuş vuruşlarını kaydetme

·         Anında mesajlaşmaları okuma

Bütün bu bilgileri şifrelenmiş bir kontrol panelinden kontrol etmemiz toplanan bilgilerin gizliliğini garantileyerek hizmetin güvenilirliğini arttırıyor.

Geniş Uyumluluk, 7/24 Destek

mSpy, Android ve iOS işletim sistemlerini destekliyor. Yani Samsung, Huawei, iPhone gibi en popüler akıllı telefonların hepsini takip edebileceksiniz.

Android işletim sisteminin 4 ve üstü olması yeterli. iOS işletim sisteminin 7, 8.4, 9 veya 9.1 olması gerek. Gelişmiş özellikler için root ve jailbreak yapmanız gerekebilir; ancak iCloud üzerinden iPhone takibi yapmayı tercih ederseniz jailbreak gerekmeyecek, hatta mSpy’ı yüklemeyeceğiniz için bütün iOS sürümlerinde çalışacaktır.

7/24 çalışan destek ve ilk kurulum yardımının bulunması da onu en iyi takip uygulaması yapan diğer özelliklerden.


Bilim - Teknoloji |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler