son dakika haberleri

Erciş’te ‘Vefa’ ekibi görev başında

Van’ın Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu’nun öncülüğünde oluşturulan 'Vefa Sosyal Destek Grubu', 65 yaş üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Erciş’te ‘Vefa’ ekibi görev başında
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 10.04.2020  00:54:00 eklendi.

 Türkiye'de korona virüsle mücadele kapsamında 65 yaş ve üstü kişiler ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla kurulan 'Vefa Sosyal Destek Grubu', Erciş ilçesinde de gece gündüz çalışmalarını sürdürüyor. Korona virüs tedbirleri çerçevesinde sokağa çıkmayan 65 yaş üstü vatandaşlara Erciş Vefa Sosyal Destek Grubu ekipleri yardımcı oluyor.

 

Vatandaşların gıda, ilaç, banka, tüp ile resmi işlemler gibi ihtiyaçlarının karşılanması için ekiplerin seferber olduğunu dile getiren Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu, tüm kurumların korona virüse karşı işbirliği içinde çalıştığını kaydetti. Vefa Sosyal Destek Grubu olarak 65 yaş üzeri vatandaşların çağrı merkezini aramalarının ardından harekete geçtiklerini anlatan Mehmetbeyoğlu; gıda, ilaç, ambulansla hastaneye sevk ve banka işlemleri gibi konularda çalıştıklarını belirtti.

 


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler