son dakika haberleri

Erciş Belediyesi Dalan Caddesi’ni dekoratif direklerle aydınlatıyor

Van’ın Erciş Belediyesi, Dalan Caddesi’nde başlatmış olduğu vitrin projesi kapsamında caddenin ışıklandırma sistemini dekoratif direklerle aydınlatacak.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Erciş Belediyesi Dalan Caddesi’ni dekoratif direklerle aydınlatıyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 12.10.2020  09:36:00 eklendi.

 Proje kapsamında refüjlerin elektrik alt yapısını tamamlayan belediye, dekoratif aydınlatma direklerinin montajını sürdürüyor. 1 kilometre uzunluğundaki caddenin aydınlatılması için toplam 30 adet dekoratif direk monte edilirken, caddenin prestiji de artıyor. Caddede incelemelerde bulunarak, hizmetin Erciş halkına hayırlı olması temennisinde bulunan Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu, “Erciş’imizi kuzeyden güneye, doğudan batıya modern bir şehir haline getirmek istiyoruz. Bu bölgelerimizde yapılan çalışmalarla birlikte esnafımızın ve vatandaşlarımızın bu caddelere olan ilgisi de artacak. Böylece buralar ticari bir canlılık kazanacak” dedi.

Erciş’i 2023 vizyonuna hazırladıklarını belirten Mehmetbeyoğlu, “Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışını şehrimizin her bir noktasına ulaştıracağız” şeklinde konuştu.

 


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler