son dakika haberleri

Erciş Şehir Stadyumunun çimleri yenileniyor

Van’ın Erciş ilçesinde futbol müsabakalarının yapıldığı şehir stadyumunun eski çimleri standartlara uygun yeni suni çimle yenileniyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Erciş Şehir Stadyumunun çimleri yenileniyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 30.09.2020  10:02:00 eklendi.

 Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında 68x105 ebadındaki saha ve etrafında atletizm koşularının yapılabileceği 4 adet koşu parkuru ile birlikte toplam 8 bin metrekarelik alanda suni çim çalışması yapılıyor. Alt drenaj sistemi ile FİFA standartlarına uygun bir şekilde yapılan suni çim çalışmalarını yerinde inceleyen Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu ile AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, ilgililerden bilgiler aldı.

Zemin çalışmaları yenilenen hizmetin Erciş halkına hayırlı olması temennisinde bulunan AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, “Şehir stadyumunda olimpik sporların da oynanabileceği standartlarda güzel bir çim çalışması yapılıyor. Bu çalışmaların yapılmasında Gençlik ve Spor Bakanımıza, Erciş Kaymakamımıza, Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu ile AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas’ın Erciş Şehir Stadyumu ziyaretinde Van Gençlik ve Spor İl Müdürü Nevzat İnanç ile Gençlik ve Spor Erciş İlçe Müdürü Harun Yaşar da hazır bulundu.


Erciş |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler