son dakika haberleri

Eş Başkanlar Buzhane mahallesini dinledi

Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı ve İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanı Şehsade Kurt, Stratejik Plan hazırlama çalışmaları kapsamında Buzhane Mahallesi’nin sakinleriyle bir araya geldi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Eş Başkanlar Buzhane mahallesini dinledi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 11.07.2019  19:45:00 eklendi.

Van Büyükşehir Belediyesi ve İpekyolu Belediyesi, Stratejik Plan hazırlama çalışmaları kapsamında düzenlenen toplantılarda halkın görüş ve önerilerini almaya devam ediyor.


Çalışma kapsamında Buzhane Mahallesi’nin sakinleriyle bir araya gelen Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Mustafa Avcı ve İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanı Şehsade Kurt, halkı dinledi. Eşbaşkanlara, HDP İpekyolu İlçe Eşbaşkanı Bahattin Karaman, Genel Sekreter Yardımcısı Orhan Şenkaya ve VASKİ Genel Müdürü Şeref Demir de eşlik etti. Eşbaşkanların ilgi ile karşılandığı toplantıda, yurttaşlar mahallelerde yaşanan sorunları aktardı.


Sorun ve çözüm önerilerini dinleyen Eşbaşkan Avcı, alınan notlar çerçevesinde stratejik plan yapılacağını ve her sorun için çözüm odaklı çalışmaların başlatılacağını söyledi. Her gün bir mahallede toplantı aldıklarını dile getiren Eşbaşkan Avcı, “Sizin bizden istediğiniz hizmetler başımız gözümüz üstüne. Burada sorun ve taleplerinizi bizzat ben not ediyorum. Gereken çalışmaları buna göre başlatıyoruz. Sizin de mahallenin daha güzel ve yaşanabilir olabilmesi için bizlere yardımcı olması gerekiyor. Sizinle beraber Van'ı güzel yapacağız. Sadece Buzhane mahallesini düşünmeyin, Van ilini düşünün. Van’ı siz değerli halkımız ile daha da güzel yapacağız. Biz siyasi kimliğe bakarak hareket etmiyoruz. Bütün Van halkının Eşbaşkanlarıyız. Her kesime eşit bir şekilde davranarak hizmet edeceğiz” dedi.

 

Toplantı aktarılan sorun ve önerilerin not alınmasıyla sona ererken, Eşbaşkan Avcı ve beraberindekiler toplantıya katılan halk tarafından ayakta alkışlandı.

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler