son dakika haberleri

Gövelek Mahallesinde yol yapım çalışması

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte merkeze 26 kilometre uzaklıkta olan Gövelek Mahallesindeki yol yapım çalışmasına katıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Gövelek Mahallesinde yol yapım çalışması
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 18.06.2018  11:00:00 eklendi.

Gövelek Mahallesindeki yollarda ilk kez İpekyolu Belediyesi tarafından zemin hazırlığı yapılıp, sonrasında kenar taşları ile oluk taşları döşeme işlemleri gerçekleşti. Yol hatlarının belirlenmesinin ardından kilit taşı döşeme işlemine geçilirken, çalışmaları yakından takip eden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Öztürk de, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte kilit taşı döşeyerek yol yapımına destek verdi. 


Yaklaşık 9 bin metrekare kilit taşı döşenen yolun yapım çalışmalarına bizzat katılan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, “Yol medeniyettir. Bizlerde medeniyetimizin sembollerinden olan yollarımızı uzaklık yakınlık gözetmeksizin vatandaşlarımız için yeniliyoruz. Devletimizin imkanlarının doğru yerlerde kullanıldığında neler yapılabileceğinin en güzel örnekleri bu çalışmalarımızdır” dedi. 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler