son dakika haberleri

'Erdoğan-Bahçeli her an görüşebilir'

AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş AK Parti ile MHP arasında devam eden ittifak görüşmeleri ile ilgili konuştu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
'Erdoğan-Bahçeli her an görüşebilir'
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 05.12.2018  14:11:00 eklendi.

 Bir televizyon programına konuk olan AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş AK Parti ile MHP arasında devam eden ittifak görüşmeleri ile ilgili konuştu.


Erdoğan- Bahçeli görüşmesi ne zaman?

Her iki partinin de genel başkan yardımcıları hangi adımlar atılabilir onun çalışmasını yaptılar. Çalışma sonrası elde edilecek kararlar da genel başkanlara iletilecektir. İki liderin görüşmesi her an olabilir. Dolayısıyla teknik çalışmaların hangi aşamaya geldiği belli olduktan sonra görüşme gerçekleşecektir. Cumhur İttifakında siyasi irade ve kararlılık vardır. Milletin gönlüne yerleşmiş olan bir ittifaktır. Teröre, FETÖ'ye ve ekonomik saldırılara karşı koyan bir ittifaktır. Her iki taraf da bu ittifakı önemsediğini söylemleriyle ortaya koyuyor. Bunu istemeyenler ve mani olmak isteyenler olabilir.


30 büyükşehirde iş birliği nasıl olacak?

Mutabakat kesinleşmeden karşılıklı fedakarlık gündeme gelebilir.


Türkiye'de şu an AK Parti iktidarsa, bunun en önemli nedeni Recep Tayyip Erdoğan'ın İstanbul Belediye Başkanlığı yapmış olmasıdır. Cumhurbaşkanımız İstanbul'u bir dünya markası haline getirmiştir. Bunun gerisine düşmeyecek bir performansı ortaya koymamız lazım. Tevazu içindeki adaylarla Türkiye seçim sürecine gidiyor. Gönül belediyeciliğine doğru adım atacağız.


Günün Haberleri |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler