Mutfakta Ömür Boyu Garanti

13:18:00 2020-08-27

 advertorial reklam

 

Mutfakta Ömür Boyu Garanti

 

Harika yemekleri pişirmenin yolu, harika çelik tavalardangeçer. Bu tavaları ancak en yüksek kalitede Hisar’dan satın alabilirsiniz. Hisar marka ürünleri kalitesi, özgün tasarımı, yenilikçi yaklaşımı ile size bambaşka bir deneyim yaşatacak. Mutfağınız için bir kere satın aldığınız Hisar marka ürünü çok uzun süreler boyunca kullanmaya devam edebileceksiniz. Çünkü Hisar, ürünlerinde kaliteyi bir numarası haline getirmiştir. 1968 senesinde kurulan marka, kurulmuş olduğu tarihten bu yana insanlara en iyisini sunmaya devam ediyor. Mutfak ve sofra bir kültür göstergesidir. Hisar ile kültür seviyenizin üst olduğunu gösterin. Kendinizi harika yemek takımları, bardaklar ve sofra detayları ile şımartabilirsiniz. Üstelik kaliteyle uygun fiyatların buluştuğunu gördüğünüz zaman çok şaşıracaksınız. Artık kaliteyi satın almak için bir servet ödediğiniz günler geride kaldı.

 

 

 

 

Hisar Şah Serisiyle Tanışın

Hisarda düdüklü tencerelerdentutun da, çatal bıçak takımlarına kadar çıkan bütün setlerin bir hikayesi var. Şah serisi keskin çizgileri seven ve tarzını yansıtmaktan hoşlanan kişiler tarafından tercih ediliyor. Geometrik geçişler ve köşe hatları serinin dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor. Bu seri ilhamını Tarihsel Anadolu Mimarisinden almıştır. Şah Takımı tasarımcısı Can Yalman’dır. Özel tasarım çatal ve bıçakları kullanarak yemek yemek ve kendinizi birazcık şımartmak istemez misiniz? Koleksiyonun özgün parçalarına kendinizi bırakın ve biraz şımarmanın keyfini çıkarın! Üstelik en uygun fiyatlardan bunu yapın!

 

 

 

Hisar ile Sofra Sanatı

Sofra kurmak bir sanattır. Hisar bunu çok iyi bildiği için yolculuğuna Sofra Sanatı mottosuyla başlamıştır. Sanatsal bir etkinlik ve kültür göstergesi olarak görülen sofra sanatıyla hem tasarım hem de üretim bir araya geliyor. Geniş kitleler Hisar ürünleriyle aradıklarını buluyorlar. Marka misyonunu iyi tasarım ve kaliteli ürünler herkesin hakkıdır diyerek, insanların yaşam tarzına en uygun keyifli sofralar hazırlanması olarak açıklıyor. Her kesimden insan satın aldığı farklı Hisar ürünleriyle keyifli sofraları deneyimliyorlar. 12 kişilik yemek takımlarından 6 kişilik yemek takımlarınakadar her şey tek bir markada!