Türkiye Basketbol Ligi Tüm Hızıyla Devam Ediyor
Pandemi etkisiyle başlayan bir diğer spor dalı da basketbol. Türk takımlarının hem Avrupa hem de Türkiye ligi maçları başladı. Alınan karar gereği seyircisiz olarak oynanan basketbol maçları, spor severleri ekran başına davet ediyor.
09:05:00 2020-10-13

 Pandemi etkisiyle başlayan bir diğer spor dalı da basketbol. Türk takımlarının hem Avrupa hem de Türkiye ligi maçları başladı. Alınan karar gereği seyircisiz olarak oynanan basketbol maçları, spor severleri ekran başına davet ediyor. Hafta sonu lig maçları, hafta içi de Avrupa ligi maçlarına katılan temsilcilerimizi bu sene zorlu ve heyecanlı bir fikstür bekliyor.

 İlk 3 haftası tamamlanan Türkiye Basketbol Ligi'nde liderliği Anadolu Efes alırken aynı puanla ikinci olan Fenerbahçe Ülker ve onun hemen arkasında olan Tofaş arasındaki kıyasıya mücadele diğer haftalarda da devam edeceğe benziyor. Bu sene 16 takımla oynanan basketbol liginde ne zaman seyircili maçlara geçileceği bilgisi için resmi kaynaklardan açıklama bekleniyor. Düşük kapasiteli seyirci alımı tüm ülkelerde uygulanırken yakın zamanda Türkiye ligindeki spor müsabakalarında da tercih edilebilir.

 Yarıda kalan ve bir şampiyon belirlenmeyen geçtiğimiz sezonun eski lideri Anadolu Efes, en büyük rakibi Fenerbahçe Ülker ve diğer iddialı ekiplerin kıyasıya mücadelesine sahne olan Türkiye Basketbol Ligi, ilk haftadan itibaren heyecan kat sayısı yüksek maçlara sahne oluyor. Siz de basketbol maçlarını izleyebilir, ligin yeni takımlarıyla birlikte yeni şampiyonluk yarışını yakından takip edebilirsiniz.

 Tüm basketbol maçları ile birlikte futbol ve diğer branşlardaki müsabakalara iddaa oynayabilir, maçların heyecanını doyasıya yaşayabilirsiniz. Türkiye'nin yasal bahis sitesi Oley.com ile siz de takip ettiğiniz spor dallarındaki maçlara iddaa oynayarak şansınızı deneyebilirsiniz.