son dakika haberleri

Hakkari'de Usta isimli tiyatro oyunu sergilendi

Hakkari'de düzenlenen Sultan 2. Abdülhamid Han’ın hayatını anlatan Usta isimli tiyatro büyük ilgi gördü.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Hakkari'de Usta isimli tiyatro oyunu sergilendi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.04.2018  23:19:00 eklendi.

Kültür Merkezinde düzenlene tiyatro oyununa Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, Vali Yardımcısı Mehmet Nurullah Karaman, Emniyet Müdürü S. Suvat Dilberoğlu, Hakkari Kültür ve Turizm Müdürü İdris Ağacanoğlu, Ziraat Bankası Van Bölge Müdürü Ercan Durmuş, Genel Müdürlük Daire Başkanı Erhan Güler, Van Bölge Pazarlama Müdürü Deren Dolmacı, Ziraat Bankası Hakkari Şubesi Müdürü Nizamettin Alim ve çok sayıda vatandaş katıldı. 


Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Ahmet Yenilmez, yazıp yönettiği ve Ziraat Bankası'nın destekleriyle hazırlanan ve baba-kız ilişkisi üzerinden ilerleyen oyunda aynı zamanda 2. Abdülhamid Han canlandırıldı. 


Belediye Başkan Vekili ve beraberindekiler sahneye çıkarak tiyatro oyuncularına çiçek takdim etti. Oyuncular ise sahneye çağırdıkları şehit yakınlarına çiçekleri vererek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 


Oyunu yazıp yöneten Ahmet Yenilmez, oyunlarını birçok ilde sergilediklerini ifade ederek bu defa ise 81 olan Hakkari’de seyirci karşısına çıktıklarını söyledi. Şırnak ilinde de oyunlarını sergileyeceklerini ifade eden Yenilmez, Hakkari halkının kendisine göstermiş olduğu yoğun ilgiden dolayı teşekkür etti. 


Bölge Haberleri |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler