son dakika haberleri

Halktan Özalp Belediyesi’ne teşekkür ziyareti

Özalp Belediyesi tarafından yapılan hizmetler ilçe halkı tarafından takdirle karşılanmaya devam ediyor.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Halktan Özalp Belediyesi’ne teşekkür ziyareti
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 30.10.2019  12:56:00 eklendi.

 Son dönemlerde yaptığı hizmetlerle isminden söz ettiren Özalp  Belediyesi’nde bir ilk yaşandı. Özellikle dış mahallelerde uzun yıllardır kangrene dönüşen sorunları çözmeye başlayan belediyenin çalışmaları halk tarafından takdirle karşılanıyor.İlçeye bağlı Gültepe Mahallesi sakinleri belediyenin mahallelerine yaptığı hizmetlerden sonra belediyeyi ziyaret ederek belediye yönetimine teşekkür etti. Mahalle muhtarı ve heyetinden oluşan mahalleli ziyaret ettiği belediye eş başkanı Yakup Almaç’a bir de plaket takdim etti. Belediye adına plaketi kabul eden Almaç, mahalleliye teşekkür etti.


 


‘’ Çalışmalardan memnunuz’’


Ziyaret esnasında yaptığı konuşmada belediye çalışmalarından memnun olduklarını belirten Gültepe Mahallesi muhtarı Ahmet Şahkarşı ,’’ Belediyenin imkanlarının kısıtlı olduğunu biliyoruz. Kısıtlı bu imkanlara rağmen var gücüyle hizmet üretmeye çalışan belediye yönetimine bizler de teşekkür etmek istedik. Bu anlamda belediye heyetine bir de plaket sunduk’’ ifadelerini kullandı.


 


‘’ Emeklerimizin karşılığını görmek mutlu ediyor’’


Mahalleli’nin teşekkür ziyaretine ve belediye yönetimine plaket verilmesine  karşı mutlu olduklarını aktaran belediye eş başkanı Yakup Almaç, göreve geldiğimiz günden bu yana elimizden geleni halkımız için yapmaya çalıştıklarını söyledi. Almaç ‘’ Göreve geldiğimiz günden bu yana halkımız için elimizden geleni yaptık. Kısıtlı imkanların verdiği dezavantajı halkla ortaklaşarak ,emek vererek ortadan kaldırmaya çalıştık. Tek kaygımız halka hizmetken verdiğimiz  emeklerin halk tarafından görülmesi veya halkın bunu sahplenmesi bizleri mutlu ediyor.’’ Şeklinde konuştu. 


Özalp |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler