son dakika haberleri

HDP Van seçim çalışmaları aralıksız sürüyor

HDP Van Seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Erciş, Saray, İpekyolu ve Özalp’ta Eş Başkan adayları halkla bir araya geldi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
HDP Van seçim çalışmaları aralıksız sürüyor
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.03.2019  22:43:00 eklendi.

 ERCİŞ

HDP Erciş Belediyesi Eş Başkan adayı Yıldız Çetin, Yeşilova Mahallesinde halkla bir araya geldi. Toplantıda mahallenin sorunları dile getiren mahalle sakinleri mahallelerinde altyapı, içme suyu ve yol sorunu olduğunu söyledi. Eş Başkan Çetin  "Halkımız bu seçimde belediyemizi kayyum ve zihniyetinden kurtaracaktır. Seçimden sonra mahallenin tüm sorunlarının çözeceğiz" dedi.

 

SARAY

Saray’da iki aile arasında süren husumet HDP Eş Başkan Adaylarının araya girmesi ile son buldu. Barış etkinliğinde konuşan Saray Belediye Eş Başkan Adayı Caziye Duman, Biz her zaman barıştan ve kardeşlikten yanayız halkimız arasında oluşan bu tür olaylar her zaman bizi üzüyor. Bizde duyar duymaz hemen barışla sonuçlandırmak istedik, onun içindir ki bu topraklarda her zaman barış ve kardeşlik mesajlarını vererek barış rüzgralarinı estireceğiz'' dedi. Duman' ın konuşmasının ardından aileler Eşbaşkan adaylarına tşk etti ve el sıkışarak barıştılar.

 

İPEKYOLU

Van Büyükşehir Belediye Eş Başkan Adayı Mustafa Avcı ve İpekyolu Eş Başkan Adayı Azim Yac an, Gölbaşı Caddesi üzerinde bulunan esnafı ziyaret ederek sorunlarını ve çözüm önerilerini dinledi.

 

ÖZALP

Özalp Belediye Eş Başkanı Adayı Dilan Örenci, Noşar, A.Balçıklı, Y.Balçıklı, Dönerdere, Dağdeviren, Taşum, Çubuklu ve Yumruklu köylerinde halkla bir araya geldi ve onlarla halaya durdu.

 
 
 
 
 


Vanhaberdar


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler