son dakika haberleri

İhtişamlı Görüntüsüyle Herkesi Etkileyen Burçlar

Astrolojide ateş burçları sahip oldukları heyecan verici enerji, güçlü hatları ile birçok insanı büyüler.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İhtişamlı Görüntüsüyle Herkesi Etkileyen Burçlar
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 17.09.2020  10:33:00 eklendi.

Astrolojide ateş burçları sahip oldukları heyecan verici enerji, güçlü hatları ile birçok insanı büyüler. Özellikle yükselen burcunda dış görüntüyü etkileyen ateş burcu, bireyi daha da çekici kılar. Aşağıda sırasıyla Aslan, Koç ve Yay burcu yükseleni özelliklerine yakından bakalım.

Aslan Burcu Yükseleni Özellikleri

Doğum haritasının Aslan burcunda (1. evin tepesinde) olmak, kişinin kendini toplumda ifade etme şeklini gösterir. Aslan burcu yükseleni özellikleri; Liderlik etme arzusu, kişiliğin gücünü gösterme ve tembel eğlence eğilimi arasındaki çelişkileri dengelemeyi gerektirir.

Yükselen burcunuzun Aslan olduğunu fark etmemek imkansızdır.

·         Cömert olursunuz;

·         Karizmatik ve ateşli enerjiye sahip olursunuz;

·         Muhteşem bir görünüm ve tavırla dikkat çekersiniz;

·         Kendinizi çok özel bir kişi olarak sunar ve etrafınızdakilerin de anında buna inanmasını sağlarsınız.

Bu bilinçli bir manipülatörsünüzdür. Kendi menfaatiniz için ahlaki yasaları aşmaya hazır olursunuz, ancak çıkarlarına aykırı değilse cömert ve adil davranırsınız.

Görünüm ve Davranış

Aslan burcu yükseleni özellikleri sahibini güçlü bir aurayla sarar ve o anki halini unutur. Fantezilerle gerçek dünyanın yokluğunda, kişi, ihtişam ve küstahlık tarafından görünen güçlü yanlarını ve yeteneklerini abartır. Ruhsal olarak gelişmiş ve zeki bir kişi, hayranlık uyandıran özneleri büyük bir hedefe götüren şevkle usta olur. Korkusuzluk ve öngörü gösterir, nasıl liderlik edileceğini bilir, yetenekli akıllı asistanlardan oluşan bir ekip oluşturur.

Aslan Burcu Yükseleni; Kadın

Bakımlı ve zarif giyinmiş lüks bir sosyetik, neşeli bir mizaç, kendine güven ve neşe ile ışıltısını yayıyor. Yardımseverliği, zarif konuşması ve çalışmaya hazır olduğu asil niyetlerinin yanı sıra cömertliği ve duyarlılığı ile muhatabı büyüler ve ona aşık olur. Ancak, başkalarını etkilemek için bu görüntünün dışa doğru abartılabileceğini unutmayın. Aslan burcu yükseleni özellikleri sahibi, şöhret ve başarının zirvesine ulaştıktan sonra, arzusu ne olursa olsun, zenginliği başkalarına hükmetmek için bir neden olarak görerek, gerçeklikle bağını kaybetme riskiyle karşı karşıyadır.

Aslan Burcu Yükseleni; Erkek

Liderliği ispatlaması gerekmeyen doğuştan damarlardan akar ve göze güç verir. Kişi, asalet ve cömertliğin yanı sıra asil tavırları ve başkalarına karşı kusursuz kibar davranışları sayesinde ayrıcalıklı olur.

Koç Burcu Yükseleni Özellikleri

Fiziksel görünümleri bireysel doğum haritalarına göre değişse de genel olarak koç burcu yükseleni özellikleri arasında ortak olan atletik ve güçlü yapılarıdır. Dikdörtgen ya da ters üçgen şekildeki vücut yapısına sahip yükselen burcu koç olanların el ve ayak parmakları da küt şeklindedir. Alın bölgesi geniş ve dışa çıkık, saçları koyu renk ya da kızıl ve kalın telli olan koçlar, etrafı ile uğraşmaktan hayattaki beklentilerine bir türlü karar veremez.

Hayatla Savaşırlar

Mücadele eder ama neyin mücadelesini verdiğini bilemez. Ortak özelliklere sahip olan koç burcu yükseleni özellikleri arasında hayatla savaşmayı da saymak mümkün.

       Cesur

       Özgür

       Lider

       Savaşçı

       Dinamik

       Enerjik

       Atılgan

       Hırslı

       Adrenalin bağımlısı

       Kavgacı

       Kaba

       Saldırgandırlar

Risk Almayı Çok Severler

Kafalarına koyduğunu gerçekleştirmek için tüm çabalarını sergileyen yükselen koç burcu olan kişiler, her zaman sürünün başında olmak isterler. Ve bunun için tüm cesaretlerini hatta bağımsızlıklarını bile ortaya koyarlar. Risk almayı severler, ani öfke patlamaları yaşarlar ve yapamayacaklarını duydukları bir şeyi yapmak için sonuna kadar mücadele ederler. Çoğu adrenalin bağımlısıdır. Bu yüzden içinde hareket olan her şeyi kolaylıkla yaparlar.

Fazla Sayıda Düşman Kazanırlar

Doğuştan sporcu olmaları sayesinde birçoğu profesyonel olarak sporun içinde yer alır. Başlangıçlarda her zaman yetenekli olan yükselen burcu koç olanlar, sürdürmeye geldiklerinde inanılmaz zayıftırlar. Haksızlığa tahammül edemezler. Tüm enerjilerini aktaramadıkları için koç burcu yükseleni özellikleri olumsuz olarak kendini gösterir. Hem savaşçı hem de mücadeleci tavrı nedeniyle hayatı gerçek bir savaş alanı olarak görürler ve onlara göre herkes düşmandır. Bu tavırları, gereksiz çıkışlarına neden olur ve bu nedenden dolayı da çevresindeki insanları kırarak çok fazla sayıda düşman kazanırlar.

Yay Burcu Yükseleni Özellikleri

Yay burcundaki yükselen, uzun bir aradan sonra çocukluk arkadaşıyla tanışmış gibi görünür çünkü başkalarıyla iletişim kurmanın yolu onun için samimiyetten geçer.

·         Yay burcu yükseleni özellikleri gereği görgü kurallarını çiğner.

·         Hemen kaba mizah ve içten sohbetlerle gayri resmi iletişime geçer.

·         Kişi gülümser ve sosyaldir, ancak asil bir haysiyetiyle davranır ve kendisi için önemli olan konularda eleştiri veya tartışmalara müsamaha göstermez.

·         Yükselen Yay olanlar mükemmel organizatörler ve liderlerdir. Jüpiter'in koğuşlarında liderlik, onların deneyimlerine evrensel saygı ve hayranlık demektir.

Bu iki duygu, toplumdaki kişisel saygınlığı sürdürmek için tembelliğe karşı zafere ilham verir. İkinci neşe kaynağı, benzer düşünen insanlarla birlikte macera ve seyahattir. İddiaya ve açıklığa rağmen yükselen Yay burcu, özgün düşünce, korkusuzluk ve iyimserliklerinin dikkatini çeken bir arkadaş grubuyla çevrilidir.

Yay Burcu Yükseleni Özellikleri; Kadın

Yay burcu yükseleni özellikleri sahibinin neşeli ve iyimser doğası, benzer düşünen insanların özgürlüğünü ve ilgisinin artmasını gerektirir. Sevgi sözleri, sarılmalar ve günlük hediyelerle insanları şımartır. Güzel bir kadındır, erkeklerin dikkatini çekmek için kaba küfürler edebilir ve belirsiz mizahı tercih eder. Bu da parlak bir doğal cazibe ile birleştiğinde hayranları yerinde etkiler.

Yay burcunda yükselene sahip kadın, kendisini asla ev işleriyle sınırlamaz ve işe erken gider. Aynı zamanda harika bir anne, çocuklar için neşeli bir oyun arkadaşı, onlara hediyeler, tatlılar yağdıran heyecan verici geziler ve maceralar düzenleyen mükemmel ebeveyndir.

Yay Burcu Yükseleni Özellikleri; Erkek

Bağımsız ve otoriterdir. Yay burcu yükseleni özellikleri nedeniyle her şeyden önce kendi özgürlüğüne değer verir, ancak ona yakın kişiler bunu unutmalı ve onun hayallerini ve özlemlerini takip etmelidir. Herkes bunu zevkle yapacaklardır çünkü yükselen Yay, yeni projelerin başarısına şevk ve inançla etrafındakileri kolayca bulaştırır. Ancak anlamsızlık, onu çoğu zaman iflas etmenin veya itibarını kaybetmenin kolay olduğu şüpheli maceralara katılan biri yapar.


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler