son dakika haberleri

İpekyolu’nda muhtarlar toplantısı yapıldı

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, ilçede görev yapan 50 mahalle muhtarı ile konferans salonunda bir toplantı düzenledi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İpekyolu’nda muhtarlar toplantısı yapıldı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 05.12.2019  13:28:00 eklendi.

 Toplantıya Başkan Vekili Sinan Aslan, Belediye Başkan Yardımcısı ve il Defterdarı Murtaza Kamar ve ilgili birim müdürleri katıldı.

Mahalle muhtarlarıyla tek tek tanışan öneri ve talepleri dinleyen ayrıca görüş alışverişinde bulunan Başkan Vekili Aslan, konuşmasına şöyle devam etti “Göreve daha yeni başladık. Tüm çalışma ekibi arkadaşlarımla ilçemizin ihtiyaç duyduğu hizmetleri, imkanlarımız doğrultusunda yapmaya gayret göstereceğiz. Her zaman ifade ettiğim gibi İpekyolu ilçemizi her anlamda daha yaşanabilir güzel bir merkez haline getirmeyi hedeflemekteyiz. Bu bağlamda muhtarlarımızın da kendi mahalleleriyle ilgili öneri ve taleplerini ilk etapta Muhtarlıklar Müdürlüğü üzerinden çözmeye çalışacağız. Bu tür toplantıları zaman zaman yapmayı planlıyoruz. Hem kaymakamlık hem de Belediye kaynaklarını etkin ve yerinde kullanarak, ilçemize hizmet vermeye azami gayret gösteriyoruz. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Program verilen çay ve pasta ikramının ardından sona erdi.

 

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler