son dakika haberleri

İpekyolu Belediyesinden Stratejik Plan Toplantısı

İpekyolu Belediyesi, 2019-2024 Stratejik Plan toplantısını gerçekleştirdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
İpekyolu Belediyesinden Stratejik Plan Toplantısı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 20.06.2019  15:36:00 eklendi.

Toplantıda belediyenin 2019-2024 vizyonu masaya yatırıldı. Daha hızlı ve kaliteli hizmet anlayışını hayata geçirmek için belediye müdürlüklerinin planladıkları projelerin konuşulduğu toplantıya İpekyolu Belediye Eşbaşkanları Şehsade Kurt, Azim Yacan ve belediye müdürleri katıldı.

 

İpekyolu Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantı, İpekyolu’nun durum analizi, kurum içi analizi, paydaş analizi, geleceğe bakış ve stratejik hedefler konusu ele alındı.
 
 
İpekyolu Belediyesinin 5 yılını kapsayacak stratejik plan sürecine ilişkin değerlendirmede bulunan İpekyolu Belediye Eşbaşkanı Şehsade Kurt, “Bu toplantının konuları ve başlıkları bütün bir kentin faydasına olmalıdır. Bizler onların taleplerine cevap olmak durumundayız. Bu toplantı daha hızlı ve kaliteli hizmeti en kısa sürede nasıl götürebiliriz? konusunun konuşulacağı bir toplantı olacaktır. ” dedi.
 
 
İpekyolu Belediye Eşbaşkanı Azim Yacan ise toplantının önemine dikkat çektiği konuşmasında, “Kentimizin nüfusu 300 binin üzerinde ve bu nüfus gün içerisinde iki katına çıkıyor. Bu nüfusa hizmet götürmek zorundayız ve herkesin belediyeden beklentisi var. Bizim bu beklentilere en iyi şekilde cevap olmamız gerekir. Bu toplantı bunun için iyi bir fırsat. Müdürlüklerimizin koordineli bir şekilde çalışması bu doğrultuda atılacak en iyi adım olacaktır. Mevcut kadromuz hizmet zemini için uygundur, her müdürlük kendisine verilen görev ve yetkileri en iyi şekilde yürütmelidir” diye kaydetti.
 
 
Daha sonra birim müdürlerinin söz aldığı toplantıda müdürler ellerindeki mevcut işleri, uzun ve kısa vadeli projeleri sundular. Müdürlükler ile ilgili sorun, öneri ve taleplerinde konuşulduğu toplantı karşılıklı soru cevap bölümü ile son buldu.
 İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler