son dakika haberleri

Sevcan Zorluoğlu Şehit,Gazi ve Engelli Anneleriyle bir araya geldi

Vali Murat Zorluoğlu'nun eşi Sevcan Zorluoğlu , Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından anneler günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltıda; şehit, gazi ve engelli anneleriyle bir araya geldi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Sevcan Zorluoğlu Şehit,Gazi ve Engelli Anneleriyle bir araya geldi
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 08.05.2018  17:04:00 eklendi.

Zorluoğlu , hasbihal ettiği konuklarına, programa katılımlarından dolayı teşekkür ederek, daha geniş kapsamlı bir programda tekrar bir araya geleceklerini ifade etti.


Günün anlam ve önemini anlatan konuşmayı yapan Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Selma Biçek ise, anneler gününün yılda sadece bir gün değil, her gün kutlanması gerektiğini söyledi. 


Anneliğin çok kutsal bir görev olduğunu ifade eden Biçek, “Bugün burada, vatan için canını feda eden şehitlerimizin emaneti annelerini, yine gazilerimizin annelerini ve cefakar engelli annelerini ağırlıyoruz. Bütün annelerin anneler gününü kutluyoruz” dedi.


Programa Sevcan Zorluoğlu hanımefendinin yanı sıra, Jandarma Asayiş Kolordu Komutanı Korgeneral Salih Karataş’ın eşi Ayfer Karataş, İl Emniyet Müdür Vekili Hayati Önge’nin eşi Hacer Önge, vali yardımcılarının eşleri ve kaymakam eşleri katıldı.

 

 

 


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler