son dakika haberleri

Kaymakam Uçar, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı

Van’ın Tuşba Kaymakamı Meral Uçar, YYÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü öğrencileri için düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ programına katılarak, öğrencilere tecrübelerini anlattı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kaymakam Uçar, tecrübelerini öğrencilerle paylaştı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.12.2017  16:03:00 eklendi.

 YYÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi tarafından düzenlenen ‘Kariyer Günleri’ programının konuğu, Tuşba Kaymakamı Meral Uçar oldu.

 

Bilgi birikimi ve tecrübelerini, kendi yaşamından örnekler vererek öğrencilerle paylaşan Kaymakam Uçar, tecrübe paylaşımında bulunmaktan son derece mutlu olduğunu belirtti. Kariyer planlamasında en önemli konunun hedef belirlemek olduğunu vurgulayan Kaymakam Uçar, “Her insanın farklı bir özelliği vardır. Eğer insan yeteneğini keşfeder ve bu yeteneğini geliştirmek için mücadele ederse başarılı olur” dedi.

 

YYÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinin konferans salonunda düzenlenen programa İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Reha Saydan, Yrd. Doç. Dr. Süleyman Kasa, Yrd. Doç. Dr. Richard Peterson, davetliler, öğretim görevlileri ve öğrenciler katıldı.

 


Tuşba  |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler