son dakika haberleri

Kombin

En Güzel Kombin İçin Bilinmesi Gerekenler

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Kombin
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.06.2018  14:38:00 eklendi.

ADVERTORİAL REKLAM 

 

Kombin

Kombin kelime anlamı olarak Fransızca kökenli kombinasyon kelimesinden türetilmiştir. Farklı parçaların bir araya getirilerek bir bütün elde edilmesi anlamına gelir. Son yıllarda moda terimi olarak kullanılmaya başlanan kombin, farklı kıyafet ve aksesuarların bir arada uyumlu kullanımı ile şık bir bütünlük elde edilmesi anlamına gelmektedir. Kombin modanın bütünsel olarak hoş bir güzellik yaratmak için kullanılma şeklidir diyebiliriz. Üst giyim, alt giyim, aksesuarlar ve ayakkabılar renk ve desen olarak birbiri ile uyumlu giyildiğinde çok hoş bir güzellik ortaya çıkar. İyi bir kombin ile güzel giyinmek için modacı olmaya gerek yoktur küçük püf noktalarını bilmek yeterlidir. Hangi rengin hangi renk ile kombin yapılırsa daha iyi bir uyum sağlanır, desenli bir üst giyildiğinde düz renk bir etek ya da pantolonun kombini güzel görüneceğini bilmek gibi ayrıntılar şık giyimin anahtarı olur.

En Güzel Kombin İçin Bilinmesi Gerekenler

İyi bir kombin için öncelikle giyim tarzınızı net olarak belirlemelisiniz. Spor giyim mi, klasik mi, salaş bir giyim tarzımı, tesettür giyim mi hangisi sizin giyim tarzınızdır. Giyim tarzınız net olduğunda hoş görünecek bir kombin için kıyafet seçiminizi birbiri ile uyumlu renk ve desendeki kıyafetler ve aksesuarlar olarak seçmelisiniz. Örneğin siyah ve beyaz her renk ile uyum sağlayıp kombin yapılabilecek renklerdir. Ancak kahverengi bir etek ya da pantolon üzerine mavi renk bir gömlek giyemezsiniz. Ya da spor giyim seven bir insansanız yırtık bir kot üzerine abiye bir gömlek giymeniz kötü bir kombin olacaktır. Örnekler çok fazla çoğaltılabilir. Önemli olan tarzınıza uygun kıyafeti renk ve desen uyumu ile seçmenizdir.

Muhteşem Kombin Seçenekleri

Güzel giyinmek için kaliteli ve yeni modaya uygun şık kıyafetleri bulmanız gerekir. Şık kıyafet seçimini yaparken en muhteşem kombin yapmak için kıyafetlerde seçme şansınızın geniş bir ürün yelpazesine sahip olması gerekir. En güzel kombinler için https://www.terzidukkani.com.tr  internet adresinden faydalanabilirsiniz. Her tarz giyim için geniş ürün yelpazesi farklı seçim olanakları ile hizmet sunuyor. Kaliteli ve güvenli bir internet sitesi olan terzi dükkanı en şık kombinler için en uygun fiyatı sunuyor.

 


A-Haber |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler