son dakika haberleri

Özalp Belediyesi acil hizmet planı oluşturdu

Özalp Belediyesi yaklaşan kış mevsimi öncesi yol sorunu acil olan mahallelerin muhtarlarıyla bir araya gelerek talep ve öneriler doğrultusunda yirmi günlük hizmet planı oluşturdu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Özalp Belediyesi acil hizmet planı oluşturdu
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.11.2019  10:44:00 eklendi.

 Belediye ekiplerinin mahallelerde yaptığı fizibilite çalışmasının ardından  yol yapım çalışmasının aciliyet arz ettiği mahallelerinin muhtarları belediyeye davet edildi.  Belediye eş başkanı Dilan Örenci, belediye  personeli ve on üç  mahalle muhtarının dahil olduğu toplantıda yirmi gün süreyle belediye tarafından yapılacak hizmetlerin planlaması yapıldı. Muhtarların talepleri dahilinde yapılan planlama sonrasında yeni iş makinaların kiralanacağı ve  çalışmaların farklı kollarla eş zamanlı olarak sürdürüleceği belirtildi. Toplantıda, kısıtlı imkanlara rağmen  ellerinden geleni yaptıklarını belirten  eş başkan Örenci, hizmet görmeyen yerin kalmayacağını söyledi. Belediye çabasını takdir ettiklerini dile getiren muhtarlar ise kendilerinin de belediye hizmetlerinin etkili bir şekilde gerçekleşmesi için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.


 


 


Planlamaya göre iş makinası kiralayacak olan belediye tarafından   söz konusu süre zarfında  Günyüzlü, ,Yarımkaya, A.Tulgalı,  A. Mollahasan, Y. Mollahasan, Bodurağaç, Dorutay, A.Ayazca, Y. Ayazca, Çavdarlık, Eski Dönerdere , Boyaldı ,Yünkuşak mahallelerinde acil olan yolların yapım ve iyileştirme çalışmasının  yapılacağı belirtildi. 


Özalp |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler