son dakika haberleri

Recep Sert’ten Haluk Levent’e teşekkür

Borcu yüzünden tutuklandıktan sonra rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan Recep Sert, sanatçı Haluk Levent öncülüğünde kurulan Anadolu Halk ve Barış Platformu’nun (AHBAP) borcunu ödemesi üzerine serbest kaldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Recep Sert’ten Haluk Levent’e teşekkür
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 17.11.2017  22:20:00 eklendi.

12 bin liralık borcunu ödemediği gerekçesiyle gözaltına alınan yüz nakilli Recep Sert, Bursa 2. İcra Ceza Mahkemesi kararıyla tutuklandı. Kaldığı cezaevinde hastalanan Recep Sert, Bursa Devlet Hastanesi'ndeki bir günlük tedavisinin ardından taburcu oldu. Ayağının tozuyla bir süre önce açtığı “Esma Waffle" adlı kafesine gelen Recep Sert, eşi ile birlikte açıklama yaptı.

 

Recep Sert’in eşi Esma Sert, “Borçlarımız vardı. Bu sıkıntıları aşmaya çalışıyorduk. Fakat bir yerde tıkandık. Eşim cezaevine girmek zorunda kaldı. Sağlık durumu zaten cezaevinde kalmaya müsait değil. Doktor raporlarımız da vardı. Sanatçımız Haluk Levent ve AHBAP ekibinden Allah razı olsun. Kendileri bir şekilde avukatlarımıza ulaşmışlar ve borcumuzu kapatmışlar. Böylelikle bu durumu atlatmış olduk” dedi.

 

Recep Sert ise, “Haluk Levent’ten Allah razı olsun. 12 bin lira borcumuz vardı. Hepsini ödediler. Tabii ki biz kimseden bir şey beklemiyorduk. Bir tek Haluk Bey bize bu konuda destek verdi. Herkesin kendine göre sıkıntıları olabilir. Bunlar gayet normal şeyler. Fakat işin içine sağlık da girdiği zaman daha farklı oluyor dedi.


Güncel |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler