son dakika haberleri

Tekataş Ramazan Bayramı Mesajı

Vaski Genel Müdürü Ali Tekataş Ramazan Bayramı Mesajı

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Tekataş Ramazan Bayramı Mesajı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.06.2018  11:46:00 eklendi.

 Van Su ve Kanalizasyon İdaresi (VASKİ) Genel Müdürü Ali Tekataş, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, bayramların kardeşliğimizin ve beraberliğimizin teminatı olduğunu belirterek, bu bayramda da daha çok sevgi ve saygı ile birbirimize yakınlaşacak, önümüzde bulunan tüm olumsuzlukları kaldırmak için el birlği, gönül birliği yapacağız” dedi


Bayramların bizim tarihimizde apayrı bir yeri ve önemi olduğunu hatırlatan Tekataş, yardımlaşmayı, kardeşliği yine ön plana alarak, toplumsal yaralarımızı onarmanın fırsatını yakaladık. Candan kucaklaşmayı, soframızda ekmeğimizle birlikte sevgiyi de paylaşmayı ön planda tutarak mübarek bir Ramazan ayı geçirdik” şeklinde konuştu.


Bir bayrama daha kavuşmanın sevincini ve hazzını yaşıyoruz. Milletçe daha iyi yarınlara aydınlık geleceklere ulaştırması için Rabbimize duacıyız.diyen Tekataş, Vanlı hemşerilerimin, tüm VASKİ çalışanlarının, Türkiye’nin ve tüm islam aleminin Ramazan Bayramını tebrik eder, hayırlı ve güzel günler temennisiyle selam ve saygılar sunarım.” İfadesini kullandı.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler