son dakika haberleri

Uyuşturucu tacirlerine operasyon

Emniyet Genel Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadele kapsamında son bir hafta içerisinde araçlarda ve ikametlerde yapılan aramada 10, sokak satıcılarına yönelik yürütülen projeli çalışma kapsamında ise 151 şüphelinin gözaltına alındığını açıkladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Uyuşturucu tacirlerine operasyon
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.08.2017  15:34:00 eklendi.

 Emniyet Genel Müdürlüğü, uyuşturucu ile mücadele kapsamında son bir hafta içerisinde yurt genelinde gerçekleştirilen operasyonlara ilişkin açıklamada bulundu. Açıklamaya göre;

 

Van, Ankara, Diyarbakır, İstanbul, Manisa, Mardin’de istihbari çalışmalar kapsamında araçlarda ve ikametlerde yapılan aramada 10 şüpheli gözaltına alındı. Yapılan tahkikat sonucunda 8 şüpheli tutuklandı. Yapılan bu aramalarda; 417 kilogram (kg) esrar, 157 kg likit eroin, 53 kg bonzai, 120 kg kimyasal madde, 24 kg amfetamin, 17 kg afyon sakızı, 10 kg metamfetamin ele geçirildi.
 

Sokak satıcılarına yönelik yürütülen projeli çalışma kapsamında gerçekleştirilen operasyonda 151 şüpheli gözaltına alınırken, 23 şüpheli tutuklandı. Yurt genelinde yürütülen bu operasyonlarda; 86 kg esrar, 7 kg eroin, 9 bin 985 adet ecstasy, 7 adet tabanca, bin 534 adet captagon, 405 adet Hint keneviri, 8.6 kg metamfetamin, 1 kg sentetik kannabinoid, 10 adet tüfek ve 21 gram kokain ele geçirildi. 


Güncel |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler