son dakika haberleri

Vali eşinden şehit ailelerine ziyaret

Vali Mahmut Demirtaş’ın eşi Beyhan Demirtaş, Kozan ilçesinde ikamet eden şehit ailelerini ziyaret ederek, şehit yakınlarının daima yanlarında olacakları mesajını verdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Vali eşinden şehit ailelerine ziyaret
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.03.2018  13:57:00 eklendi.

 Beyhan Demirtaş, ilk olarak Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde şehit olan Uzman Jandarma 2.Kad. Çavuş Mehmet Bolat’ın annesi Ayşe Bolat ve babası Nazmi Bolat’ı ziyaret etti. 

 

Bolat ailesi ile görüşerek hal ve hatırlarını soran Demirtaş, "Haklarını asla ödeyemeyeceğimiz şehitlerimizin geride bıraktığı ailelerini başımızın tacı biliyoruz. Sizler, şehitlerimizin bizlere bıraktığı en değerli emanetlerisiniz. Sizlerin daima yanında olmak bizlerin borcudur" dedi. 
 

Beyhan Demirtaş daha sonra Hakkari’nin Çukurca ilçesinde şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Yusuf Demiryürek’in ailesini ziyaret etti. Şehit annesi Zeynep Demiryürek ve babası Musa Demiryürek’le görüşerek acısına ortak olan Beyhan Demirtaş, şehide yüce Allah’tan rahmet diledi. 

 

Van’da gerçekleştirilen operasyon sırasında bölücü terör örgütü mensupları ile girilen çatışmada şehit olan polis memuru Önder Ertaş’ın annesi Zübeyde Ertaş’ı da yalnız bırakmayan Demirtaş, vatanın birliği uğrunda canlarını feda eden şehitlere minnet borçlu olunduğunu vurguladı. 

 

Beyhan Demirtaş, Ertaş ailesini ziyaretinin ardından, göreve giderken kullandığı motosikletin Alparslan Türkeş-Mavi Bulvar Kavşağı'nda taksiyle çarpışması sonucu şehit olan polis memuru Arda Can’ın annesi Dilek Kılıç ve babası Serdar Can’ı ziyaret ederek, şehide Allah’tan rahmet, ailesine sabır temennisinde bulundu. 

 

Mardin’in Nusaybin ilçesinde devam eden operasyonlar esnasında mayın patlaması sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Ferhat Aktaş'ın annesi Elif Aktaş’ı da ziyaret eden Beyhan Demirtaş, şehidin annesi ile sohbet ederek, şehitlerin geride bıraktığı ailelerini Türk milleti olarak daima koruyup kollayacaklarını ifade etti. 

 

 

Beyhan Demirtaş son olarak Hakkari Çukurca'da bölücü terör örgütünün silahlı saldırısı sonucu şehit olan Sözleşmeli Piyade Er Bülent Alp’in annesi Müşerref Alp ve babası Mahmut Alp’i ziyaret etti. 

 

Şehidin acısını yürekten paylaştığını belirten Beyhan Demirtaş ise, "Hakları asla ödenmeyecek olan şehitlerimizi şükran ve minnet duyguları ile daima anıyoruz. Ülkemizin bekasına, birliğine ve kardeşliğimize kasteden hain odaklar amaçlarına hiçbir zaman ulaşamayacaklar" dedi. 


Güncel |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler