son dakika haberleri

Van’da 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliği

Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla sürekli eğitim merkezinde görevli öğretmenlerle kahvaltıda bir araya geldi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van’da 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinliği
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 25.11.2019  14:46:00 eklendi.

 Van Büyükşehir Belediyesi Sosyal Tesislerinde düzenlenen kahvaltıya İpekyolu Sürekli Eğitim Merkezi ile Erçek Sürekli Eğitim Merkezinde görev yapan yönetici ve öğretmenler katıldı. İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, kahvaltıda bulunan öğretmenlerin gününü kutlayarak, “Bu kadar öğrenci arasından bir tanesinin bile hayatını değiştirmeye sebep olmanız her şeye değer. Öğrenciler hayata sizlerin sayesinde umutla bakıyorlar. Sadece eğitim öğretim hususunda değil; geleceğe faydalı bireyler, aileler, çocuklarına faydalı anne babalar yetiştirmek sizlerin sayesinde gerçekleşecektir” dedi.

Öğretmenlerin çok kıymetli varlıklar olduğuna değinen Aslan, “Sizler de kıymetinizin farkında olun. Çocuklara ve gençlere model olma konusunda en üst düzeyde performans göstermenizi bekliyoruz. Öğretmenler, öğrencilerine hayatları boyunca model aldıkları birçok insandan daha da örnek olma vasfındadır ve onların sözleri kanun niteliğindedir” diye konuştu.

Kahvaltıya katılan öğretmen ve yöneticilere karanfil ile çeşitli hediyeler veren Sinan Aslan, eğitim öğretim hayatında öğretmenlere başarılar diledi.

Program, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 


İpekyolu |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler