son dakika haberleri

Van’dan 7 Okul Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi almayı başardı

eTwinning Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi Ödülleri Sahiplerini Buldu.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van’dan 7 Okul Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi almayı başardı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 14.11.2019  09:30:00 eklendi.

 eTwinning projeleri kapsamında Ulusal ve Avrupa Kalite Etiketi Belgesi ve Levhası almaya hak kazanan okul Müdürleri ve öğretmenleri ödüllerini aldı.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke, İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde düzenlenen eTwinning tanıtım toplantısının ardından ödül almaya hak kazanan okul müdürlerine ve öğretmenlerine ödüllerini takdim etti.

 

Avrupa’da okul ortaklarının kurulması, öğrenci ve öğretmenlerin bilişim teknolojilerini ve yabancı dil becerilerinin artırılması amacıyla yürütülen eTwinning Faaliyeti Türkiye’de Yenilik ve Eğitim Teknolojileri (YEĞİTEK) Genel Müdürlüğü Ulusal Destek Servisi (UDS) tarafından yürütülmektedir.

 

eTwinning kapsamında gerçekleştirilen projeler, ulusal çapta Ulusal Kalite Etiketi, Avrupa çapında ise Avrupa Kalite Etiketi ile ödüllendirilmektedir.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke başkanlığında, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ve Şube Müdürlerinin katılımıyla yapılan eTwinning bilgilendirme ve ödül töreni gerçekleştirildi.

 

Ödül töreninde Ar-Ge Birimi Proje Koordinatörü Selma Yazlık, eTwinning projesinin slayt sunumla tanıtımını yaptı.

Ardından İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke tarafından 2017-2018/2018-2019 eğitim öğretim yıllarında ilimizde kalite etiketi almaya hak kazanan öğretmenler ve okul idarecilerine kalite etiketi sertifikaları ve kalite etiketi okul levhaları takdim edildi.


En Çok Okunanlar |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler