son dakika haberleri

Van’daki özel öğrencilere el ve saç bakımı

Van Berberler ve Kuaförler Odası tarafından özel bir eğitim ve rehabilitasyon merkezindeki çocuklara el ve saç bakımı yaptırıldı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van’daki özel öğrencilere el ve saç bakımı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 22.11.2017  16:51:00 eklendi.

 Konuyla ilgili bir açıklamada bulunan Van Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Veysel Koç, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte rehabilitasyon merkezindeki çocuklara el ve saç bakımı yaptıklarını belirtti.

 

Van’da daha öncede birçok merkezde bu tür etkinliklerde bulunduklarını anımsatan Başkan Koç, “Güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz. Bu tür merkezlerde bulunan kardeşlerimiz, ablalarımızın hepsi bizim için birbirinden değerli kişilerdir. Bizim bir parçamızdır. Elimizden geldiği kadar bu tür etkinlikleri yaparak, ihtiyaç sahiplerinin yanında yer almaya çalışıyoruz. Bu kapsamda bugün çok özel olan çocuklarımızın el ve saç bakımlarını yaptık. Ben bu kapsamda bizlerden desteklerini esirgemeyen Ali Paşa Mesleki Eğitim Okul Müdürü Mahmut Bakan ve öğretmenlerimize, aynı zamanda bizlerle birlikte bu etkinliğimize katılan tüm bay ve bayan usta adaylarına teşekkür ediyorum” dedi.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler