son dakika haberleri

Van Büyükşehir Belediyesi gazetecileri unutmadı

Van Büyükşehir Belediyesi, korona virüs tedbirleri kapsamında kentte görev yapan gazetecilere içerisinde, maske, tek kullanımlık tulum, eldiven, dezenfektan, ıslak mendilin yer aldığı dezenfektan seti gönderdi.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van Büyükşehir Belediyesi gazetecileri unutmadı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 01.04.2020  10:26:00 eklendi.

 Çin'in Wuhan kentinde çıkan ve tüm dunyaya yayılan Korona virüs tedbirleri kapsamında Van Büyükşehir Belediyesi, kentte üst düzey tedbirlerine devam ediyor. Bu kapsamda Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez'in talimatı doğrultusunda kentte görev yapan basın mensuplarının daha rahat çalışmalarına katkıda bulunarak içerisinde, maske, tek kullanımlık tulum, eldiven, dezenfektan, ıslak mendilin yer aldığı dezenfektan seti gönderdi. basın mensupları ise kendilerini unutmayan Vali Bilmez ve emeği geçenlere teşekkür ettiler.

 

Basın mensuplarına gönderilen hijyen seti içerisine kısa bir not düşen Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez, "Değerli gazeteciler; malumunuz üzere tüm dünyaya ve ülkemize musallat olan korona virüs salgınına karşı önlemlerimiz son sürat devam ediyor. Bu anlamda sahada çalışan siz gazetecilerin sağlığı bizler için önem arzetmektedir. Kamuoyunu bilgilendirirken olası risklere karşı korunmanız anlamında siz değerli basın mensuplarımıza bir sağlık kiti hazırladık. İnşallah en kısa sürede virüs salgınını atlatarak daha sağlıklı, mutlu günlerdebuluşmamız dileğiyle" dedi.

Van Büyükşehir Belediyesi, tarafından geçtiğimiz hafta kentte görev yapan basın mensuplarının büroları dezenfekte edilmişti.


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler