son dakika haberleri

Van Valisi Murat Zorluoğlu'ndan 24 Kasım mesajı

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Bizi Facebook'dan takip edin
Bizi Twitter'dan takip edin
Van Valisi Murat Zorluoğlu'ndan 24 Kasım mesajı
Haber Yorumları

    Haber Tarihi : 23.11.2017  22:59:00 eklendi.

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu 24 Kasım mesajında şu ifadelere yer verdi: "Saygıdeğer Öğretmenlerim, Ülkemizin kalkınması, gelişmesi ve daha müreffeh hale gelerek çağdaş ülkeler arasında hak ettiği yerini alması, ancak ve sadece sizlerin fedakârca bilgi üretmeniz ve çocuklarımıza, gençlerimize aktarmanızla mümkün olabilecektir.


Dolayısıyla, sizler dün olduğu gibi bugün de değişimin, gelişimin, yenilenmenin ve daha ileri hedeflere doğru yürümenin anahtarı durumundasınız. Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk “Milletleri kurtaracak olanlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir” diyerek medeniyet yarışında en önemli gücün siz öğretmenlerimiz olduğuna işaret etmiştir.


Dünyadaki dönüşümü takip edebilen, demokrasi ve adalet duygusu gelişmiş, milli ve manevi değerlerini bilip onlara sahip çıkan, erdemli, hoşgörülü, insani değerlere bağlı, sorgulayıcı ve araştırmayı ilke edinmiş bireyler yetiştirme hedefimize, sizlerin gayret ve fedakârlıkları olmadan ulaşabilmemiz mümkün değildir.


Bu duygularla sevgi, emek ve özveri ile yeni nesillere rehberlik eden siz Değerli Öğretmenlerimin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum."


Van |  Diğer Haberler

Yazarlarımız

Haber Akışı

Vizyondakiler

İlçe Haberleri

İlçeye Tıklayarak Haberlere Ulaşabilsiniz.

Bugün En çok Okunanalar
Anketimize Katılın
Van'ın en önemli sorunu nedir
Ekonomi
Elektrik Sorunu
Huzur
Ulaşım Sorunu
Yönetim Sorunu
Sonuçları Gör
Bizi Takip Edenler